Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Malina
Autor Wiadomość
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 23:08   
Malina


Byłem dziś w centrum Rzeszowa i pomyslalem, ze zajrze do sklepu "u Miłego Pana", tam zawsze byly jakies ciekawe okazy.
Dzis troszke sie zawiodlem poniewaz cala gorna polka z winami byla wystawiona wina jednego producenta tj. Bartexa. Wina charakterystyczne dla wszelakich discountow spozywczych typu Lidl, Biedronka itd. Znalazly sie tam miedzy innymi Keleris, Peach, Cherry Wiśniowe itd., wszystkie te wina oczywiscie juz mamy na stronie. W samym rogu polki dojrzalem jednak jeden okaz ktorego okazji wypic dotad nie mialem. Jest to Malina.

Nazwa wina: Malina
Producent: Bartex
Pojemność: 700 ml
Procenty: 12 %
Cena: 5,50 zł

Pierwszy minu to na pewni cena, gdyz tego typu wina w sklepach sieciowych nie przekraczaja ceny czterech zlotych, a tutaj sklepik marze sobie naniosl az do 5,50. No cos, trzeba zaplacic gdyz maliny bardzo lubie.
Przynioslem butelczyne do domy, a dokladniej to moja wybranka w torebce niosla ;) gdyz jakos nie mialem w co flaszki tej wsadzic.

W domciu otworzylismy, rozlalismy do naszych wielgachnych kieliszkow od kulturalnego wina i zaczelismy smakowac. Wino jest smaczne, aczkolwiek odrobine za malo jest wyczuwalny zapach swiezych malin, co znaczy ze producent zamalo malin w zeszle lato nazbieral ;)
No, ale smak jest do zniesienia, zapach rowniez w porzadku.
Powiem tak, wino jest dosc przecietne, nie zachwyca zadnym elementem, ale tez nie zniecheca do siebie, takie bezkonfliktowe jest. Ani ziebi ani parzy.

Moja ocena to bedzie gdzie 5 / 10.

Pozdrawiam
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 07:00   


Niestety drogi kolego też miałem okazję pić ten trunek i jego cena faktycznie wynosi powyżej 5zł... U mnie 5.30 płaciłem z tego co pamiętam.. I chyba trafiłeś pan nie w tą serię, bo mnie to winko bardzo smakowało... Było słodziutkie, smaczne i miało fajny zapach... Moją ocenę podniósłbym przynajmniej o dwa oczka nią Twoją.. Ale to Twój opis! :wink: Ale fakt.. Cena trochę zniechęca... Cały czas zostaję przy moim ukochanym Dwadcat Piat'cie! :wink:

Pozdrawiam!

PS. No wiesz co holee, ? Tak dziewczynę wykorzystywać... :razz: Na jej miejscu bym uciekł i sam wypił! :twisted: :razz: :wink:
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 09:18   


Hasiu napisał/a:
Niestety drogi kolego też miałem okazję pić ten trunek i jego cena faktycznie wynosi powyżej 5zł... U mnie 5.30 płaciłem z tego co pamiętam..

No ale kupiles to w zwyczajnym sklepie bez marki jakiejs ?
Bo kurcze nie wiem czy o tym amym winie rozmawiamy, taka czerwona etykieta z tej serii:
http://www.winka.net/wino/brzoskwinia,bartex

Przewznie te wina mozna spotkac w Lidlu czy w Tesco i dlatego sie zdziwilem.

Hasiu napisał/a:
Było słodziutkie, smaczne i miało fajny zapach

Ja nie twierdze ze wino bylo niedobre ;) No gdziez :D Ale pijalo sie lepsze maliny.

Hasiu napisał/a:
No wiesz co holee, ? Tak dziewczynę wykorzystywać... :razz: Na jej miejscu bym uciekł i sam wypił!

Od razu wykorzystywac, niech ma cos z zycia ;)
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 09:59   


No takie piłem, tylko że malinkami i czerwoną etykietką (albo różową... ciemno było i pijany też byłem :razz: ) A kupiłem je w takim pseudoosiedlowym sklepiku na innym osiedlu.. Może jeszcze je sprzedają... :???:

A w Tesco czy Lidlu to nie wiem, bo Tesco nam dopiero w Miko stawiają, a Lidla to chyba mieć w ogóle nie będziemy, bo cały Mikołów już w supermarketach siedzi.. :razz:

A mnie sie wydaję, że jednak piłeś trochę inną serię, bo tamta na prawdę była słodziutka... :mrgreen:

holee napisał/a:
Od razu wykorzystywac, niech ma cos z zycia ;)

Mieć coś z życia... Nie ma to jak nieść butelkę, a wypić potem z niej tylko trochę... :razz: Choć z drugiej strony lepsze to niż nic.. :razz: :wink: Proszę ją pozdrowić i od forumowiczów :!: :wink:
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo