Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Komandos
Autor Wiadomość
celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:12   

U mnie cena bez zmian, wczoraj pytałem i 5,35 + kaucja czyli około 6zl to ja już wole 3 mocne piwa.

aknatazs 
Nowicjusz
Komandos

Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 18:49   

ostatnio w ogóle nie było w Żabce ;O i znowu Żubra piłam...

Grucha 
Nowicjusz
Kiper tanich win

Wysłany: Sob Sie 29, 2009 19:30   

Co do Komandosa, to zauważyłem, że cieszy się on popularnością w moim mieście wyłącznie wśród młodych ludzi. Żule wolą sobie kupić coś tańszego. Jeszcze dodam, że lubię komandosa, łatwo wchodzi, ma świetną etykietkę ale jest trochę za drogi (prawie 6 zł). Oj ile to już razy komandos umilał czas w wakacje :mrgreen:

Żabkowy
Nowicjusz

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 18:36   

Wczoraj wypiłem pierwsze w życiu tanie wino a był nim komandos. W smaku jest całkiem dobry chociaż się nie rozsmakowałem za bardzo bo szybko musiałem wypić. Ale cena jest tragiczna. Około 6 zł w Żabce. Mocne to też nie jest. Już lepiej dołożyć z 2 zł i mieć lepsze wino z Biedronki albo kupić 3 mocne piwa. Zresztą sama chemia w tym była. Na dobrą sprawę to tanie wino tylko okazyjnie.

Bardock 
Nowicjusz

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 18:27   

Próbuj oswajać się z Komandosem, mnie też specjalnie nie posmakował za 1 razem, a teraz jest nieco inaczej. ;)

Chaos_Punk 
Nowicjusz

Wysłany: Czw Mar 04, 2010 14:29   

Żabkowy napisał/a:
Wczoraj wypiłem pierwsze w życiu tanie wino a był nim komandos.

No to witam w gronie smakoszy tanich win! ;)
Żabkowy napisał/a:
Mocne to też nie jest.

Komandos ma 10%, czyli jak wiekszość jaboli (najczęściej 10-13%) :twisted:

Co do wypowiedzi kilku osob - Zgadzam się z tym, ze bardzo wiele osob robi szum wokół Komandosa jaki to on dobry, a tak naprawde nie jest on taki zajebisty bo za ta cene moznaby sie spodziewać czegoś lepszego. Dla mnie zapłacenie ponad 6zł za tanie wino to skandal.
Ja ostatnio wale tylko Piczesy, te nalewki brzoskwiniowe i jeżynowe z Tesco. Cena to 3,87zł, pojemnosc i moc jak amarena a smak nawet od niej lepszy ;)

jtec
Nowicjusz

Wysłany: Pią Mar 05, 2010 19:27   

Komandos Czerwony, Komandos Czerwony, Komandos Czerwony...wszędzie tylko Czerwony.
Nigdzie nie ma Zielonego...A Czerwony okazał się przeciętny. Ni grzeje ni ziębi.

cavalegiani 
Ekspert

Wysłany: Sob Mar 06, 2010 12:05   

jtec napisał/a:
A Czerwony okazał się przeciętny. Ni grzeje ni ziębi.

Przy zielonym nie spodziewaj się czegoś lepszego. To wino tak jak większość asortymentu Ostrowina to lichy szczoch.

Chaos_Punk 
Nowicjusz

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 12:12   

Ja jeśli chodzi o Komandosy, to wole zielonego niż czerwonego. Poprostu jest lepszy w smaku ale niestety droży u mnie w Żabce o okolo 1zł od czerwonego!

Bardock 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 14:26   

jtec napisał/a:
Komandos Czerwony, Komandos Czerwony, Komandos Czerwony...wszędzie tylko Czerwony.
Nigdzie nie ma Zielonego...A Czerwony okazał się przeciętny. Ni grzeje ni ziębi.

A ja tam nigdy Czerwonego na oczy nie widziałem u siebie i w okolicach. :roll: Poza tym, Komandos tani nie jest, więc ostatnio sobie go odpuściłem.

jtec
Nowicjusz

Wysłany: Wto Mar 30, 2010 09:57   

cavalegiani napisał/a:

Przy zielonym nie spodziewaj się czegoś lepszego. To wino tak jak większość asortymentu Ostrowina to lichy szczoch.

No ale chciałbym spróbować tej "legendy".

Kaper 
Nowicjusz

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 22:37   

W Sączu w niektorych zabkach tylko zielony jeste za to wlasnie...

Shogun 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 14:00   

Ja komandosów ostatnimi czasy nie pijam,strasznie się to wino zepsuło :neutral: .Przeważnie trafiam na takie o smaku rocznych skarpet,półrocznych,kwasidła,rzygów i podobnych.
Kiedyś przynajmniej jak się brało ze 3 to człowiek otwierał je z nutką adrenaliny "ciekawe jaka partia??".Teraz bez otwierania już wiem że skarpeciok mnie czeka.

Kaper 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 14:16   

Ogolnie przereklamowane , nic nadzwyczajnego.

A dzis zul do monopolowego wchodzi i mowi:
-"jednego mózgojeba"
- Prosze?
- No barylke prosze

Pierwszy raz sie spotkalem z taka spotkalem:P

twójsymbolSO2 
Nowicjusz
Twój symbol SO2

Wysłany: Sob Sty 29, 2011 20:50   

Komandos. :mrgreen:
Winko znane głównie dlatego, że większość osób (zaczynające z siarko frutami) nie znają innych nazw. Co do smaku to zasługuję na godne 7.5/10, ale cena odrzuca lepiej kupić sobie z 2 mocne piwa lub inne jakieś wino.
Aha i jeszcze mają fantastyczny korek, który bez problemu można otworzyć zębami.

Odpowiedz do tematu