Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Marihuana
Autor Wiadomość
feniks 
Nowicjusz
alkocholikus nalogus


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 09:28   
Marihuana


wasze opinie? palicie? nie palicie? jakie macie zdanie na temat magicznej roslinki...
ja osobiscie pale od czasu do czasu i nie mam nic przeciwko niej...
_________________
kazdy inny, wszyscy rowni...
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 11:01   


Hmm, ja osobiscie nie pale, zawsze twierdze, ze mnie to nie bawi. Kilka razy probowalem i humoru dobrego nie lapalem, wszyscy na okolo swirowali (pewnie spory procent z tego to bylo udawanie przed innymi) a ja siedzialem i albo dola lapalem albo po prostu nie chcialo mi sie wariowac. Czuje ze to po prostu nie jest dla mnie.

Nie mam nic przeciwko palacym oczywiscie rowniez, lepiej zapalic gandzie niz jarac nalogowo fajki zwyczajne. W moim otoczenia jest malo palacych, jednak moj rocznik i starsze to rzadko po to siegaja. Moda na ziele przyszla pozniej kiedy juz mialem swoj inny nalog, drugiego nie mam zamiaru miec ;)

Podobno malo szkodliwa albo w ogole wiec czemu by nie zapalic jak kogos to rajcuje. A moze ktos cos wspomni o legalizacji ? Ja jestem za, ale z jakimis ograniczeniami, tzn. co do ilosci na miesiac na przyklad, gandzia na kartki ;)
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
feniks 
Nowicjusz
alkocholikus nalogus


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 13:09   


holee napisał/a:
wszyscy na okolo swirowali (pewnie spory procent z tego to bylo udawanie przed innymi)


pierwsze pare razy mialem dokladnie to samo co ty, ale pewnego pieknego wieczoru zapalilem w dobrym towarzystwie w barze. to nie bylo juz takie mulenie jak inni kompletne glupoty robia ale poprostu posiedziec w fajnym stanie przy piwku i posmianie sie ;]

legalizacja? calkowicie za ale z tymi kartkami to przesada... tylko by trzeba zrobic cos na krztalt alkomatu...
_________________
kazdy inny, wszyscy rowni...
 
 
 
cieciu 
Zaawansowany



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 81
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 11:12   


Udawanie tak też zauważyłem Sam zawsze mam świetny humorek na początku ostatnio mnie nawet sfilmowali ale lepiej żeby to sie w necie nie ukazało
Palić sporadycznie uzależniania fizycznego nie ma więc luz Banie troszke ryje bo znam kilka osób które mają teraz przez to zrytą banie ale oni palili naprawde dużo a i tak to rycie bani wynika z tego że ciężko w polsce dostać trawe bez dodatków
Ogólnie rzecz biorąc trawa owszem inne THC jak Hasz czy olejek jeszcze nie próbowałem ale też pewnie bym wziął ale nic pozatym całej reszty nie zamierzam nawet próbować
_________________
Wina Ostrowina to sama Witamina
 
 
 
feniks 
Nowicjusz
alkocholikus nalogus


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 12:44   


haszysz to tez fajna sprawa... olejku jak narazie dostac nigdzie nie moglem ale nie zaluje ;]a cieciu (pasztetnik) zajebiste zdania sklada :D
_________________
kazdy inny, wszyscy rowni...
 
 
 
w0yteq 
Zaawansowany


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 135
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 13:04   


Dawniej bawiłem się w palenie. Teraz jakoś szkoda pieniędzy, szkoda wydać te 30zł żeby mieć pare godzin śmiechu :) Za 30zł to ja mam przez 3 dni wina i zagryche. Dobrą opcją jest na przykład wychodowanie sobie swojej roślinki co wychodzi dużo dużo taniej i oczywiście w naszym państwie jest nielegalne. Ja myśle że jakbym miał ziółko za darmo to bym pewnie palił :grin: ale moich pieniędzy jakoś nie mam serca na to przeznaczać :cool:

holee Są 2 rodzaje marihuany: sativa i indica. Sativa powoduje ogólną radość i śmiech. A indica zamula. Może dlatego miałeś takie dziwne stany :roll:
 
 
von Bentschen 
Alkus Tangens



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 1363
Skąd: Bentschen
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 17:45   


Ja nigdy nie próbowałem i nie zamierzam. Jestem zwolennikiem teorii, że czasy kiedy marihuana była raczej nieszkodliwa dawno minęły. Mówiąc krótko pokładam wiarę w historię o 'naćpanym' granulacie, na którym teraz hoduje się trawkę. Poza tym po przeczytaniu książki Philipa K. Dick'a "Przez ciemne zwierciadło" wątpię, żebym odważył się kiedyś narkotyzować się w jakikolwiek sposób.
_________________
I'll answer my fears by the blow of my axe!!!
Kampf ist unser letzte Kamerad!!!
 
 
 
cieciu 
Zaawansowany



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 81
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 08:10   


lekka przesada według mnie bo może i na dłuższą mete tak ale od czasu do czasu w dobrym towarzystwie
_________________
Wina Ostrowina to sama Witamina
 
 
 
Grazy 
Ekspert



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 251
Skąd: FZI
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 08:38   


ja tam nie jestem za trawą, nie potrzebuje tego żeby sie dobrze bawic, nie próbowałem i nie mam zamiaru :P
_________________

 
 
Eldor 
Nowicjusz
ale się stara.



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 10:27   


Ja też za trawskiem nie jestem specjalnie. Tak na dobrą sprawę, to nigdy nie próbowałem, ale przecież jest tyle cudownych wysokoprocentowych trunków! Aż grzech się brać za ziółko! Jednak jeśli komuś to sprawia radochę, cóż... dość bezpieczna to używka, bo o ile przypadków zachlania się na śmierć jest znanych wiele, to przedawkowania tetrahydrokanabinolu - ani jeden. :D
 
 
 
feniks 
Nowicjusz
alkocholikus nalogus


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 11:14   


w0yteq napisał/a:
Są 2 rodzaje marihuany: sativa i indica. Sativa powoduje ogólną radość i śmiech. A indica zamula. Może dlatego miałeś takie dziwne stany

nie ma podzialu na ganje "zamulajaca" i "smiechowa"... faze daje jedno thc zawarte w tych roslinkach i zaden inny zwiazek... i nie ma dwoch jakis tam odmian tylko jest tego od jasnego gwinta i jeszcze troche... ale wg. ciebie co dala by krzyzowka Sativa x Indica?

Eldor: z calym szacunkiem ale nie pisz "Aż grzech się brać za ziółko!" jezeli nigdy nie próbowales... oczywiscie nie zamiezam cie namawiac zebys spróbowal bo to jest twoj wybor. ja czasem sobie lubie zapalic a czasem wypic ;]
_________________
kazdy inny, wszyscy rowni...
 
 
 
w0yteq 
Zaawansowany


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 135
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 18:02   


feniks Poczytaj troche chociażby na wikipedii.

Co do pytania to zależy jaka odmiana sativy z jaką odmianą indicy była by skrzyżowana. I które byłoby to pokolenie.

Są odmiany mające 100% sativy, będące w 100% incidą lub pół na pół.
 
 
feniks 
Nowicjusz
alkocholikus nalogus


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:44   


zalwaz ze to jest tylko podejzenie... w zaden sposob nikt jeszcze nie udowodnil ze tak jest... tam jest taki fajny wyraz "prawdopodobnie"
_________________
kazdy inny, wszyscy rowni...
 
 
 
w0yteq 
Zaawansowany


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 135
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 15:46   


Jednak coś w tym jest. Różnice między sativą i indycą widać po liściach rolśliny, topach i wysokości (choć wysokość nie jest regułą). Jako ciekawostka napisze Ci że kupując susz od dila nie da się odróżnić czy to sativka lub indica, oczywiście przed wypaleniem.

Weź pod uwagę chociażby to że marihuana w większości krajów jest nielegalna i oficjalnie nie można przeprowadzać takowych badań i właśnie dlatego wydaje mi się że użyto tam słowa "prawdopodobnie". A napewno zauważyłeś że wikipedia jest "Encyklopedią powszechną, pisaną i redagowaną przez internautów", fakt podałem Ci złe źródło.
 
 
cieciu 
Zaawansowany



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 81
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 20:34   


jak na mnie to maryśka może działać różnie i to nie zależy od tej twojej sativy i indicia czy jakoś tam dowód prosty z tydzień temu feniks mial ziele dał mi zapalić i miałem zajebisty humor na drugi dzień paliłem tą samą maryśke bo mu została i zamiast humoru to mnie zamuliło strasznie ty feniks chyba nawet pamiętasz to było chyba wtedy jak z kalisza z flaszką przyjechali
_________________
Wina Ostrowina to sama Witamina
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo