Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Userzy nieaktywni
Autor Wiadomość
von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Nie Paź 22, 2006 10:17   
Userzy nieaktywni

Chciałbym poruszyć pewien problem naszego forum. Chodzi o to, że na 57 userów aż 20 nie napisało ani jednego posta, a 13 napisało po 1 pościku.

Jak pisze w regulaminie naszego forum:
Każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do dodania posta/tematu w ciągu 7 dni od zarejestrowania. W przeciwnym razie, brak aktywności na forum będzie znakiem, że użytkownik zarejestrował się dla samej rejestracji i nie używa swojej nazwy użytkownika do korzystania z forum. Nie chcemy, by nieaktywny użytkownik blokował nazwę dla innych, uniemożliwiając rejestracje pod takim samym nickiem. Każdy użytkownik ze stanem 0 postów po tygodniu będzie natychmiastowo usuwany.

Ja wiem, że drobne nagiecia regulaminu jeśli chodzi o język i nie umieszczanie grafiki w stópce zdarzają się często nawet w wyniku działalnosci najwyższych szczebli (na cześć Pana Admina, hip hip...), ale to jest dosyć oczywiste. Te przepisy są dość mało istotne i stworzone wręcz po to by je łamać. :wink:
Jednak zapis o aktywności userów uważam za bardzo ważny i to nie tylko ze względu na blokowanie nicku, ale także ze wzgledu na to, że stwarza dość fałszywy obraz naszgo forum. Poza tym myślę, że takie rejestrowanie się dla zasady nie ma najmniejszego sensu i należy zwalczać takie postępowanie, a juz na 100% nie wolno pozwolić by miało miejsce na naszym forum.

Dlatego też zgłaszam wniosek o kasacje kont użytkowników opisanych w regulaminie.
Gdybym miał taką możliwość zrobiłbym to sam, ale niestety moderacja nie wystarcza. Tak więc Panie Admin, do dzieła.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 11:00   

von Bentschen, i taka postawa mi sie podoba ;) Na razie kasowalem tych co nie klikneli w aktywujacego maila, teraz czas na innych. Heh, nawet nie wiedzialem ze nie mozna miec grafiki w podpisie ;)

No to teraz oglaszam ;) Moderatorzy i Admin moga takowa miec :D Zaraz dodam do do regulaminu. Userzy z tygodniowym stazem bez zadnego postu - pa pa.

No i sie porobilo ;) Wraz z nieaktywnymi userami wykasowalem swoja dziewczyne ;) No to teraz mi sie dostanie ;) W regulaminie wnioslem poprawki ze userzy niekatywni przez miesiac beda kasowani. Zwiekszylem im czas.
Grafika w podpisie przysluguje tylko adminowi i modom, nie moge tego kurcze automatycznie ustawic, bo moga byc albo wlaczone albo wylaczone dla wszystkich.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Glen Robinson 
Nowicjusz

Wysłany: Śro Cze 20, 2007 21:51   

jeśli mogę coś zasugerować to uważam, że miesiąc na napisanie postu to za długo...

fajnie byłoby zrobić porządek z userami bo jest delikatny bałagan...

ale to tylko moja drobna sugestia..

myśle, ze jest spora rzesza ludzi nie piszących od dawna, a mających tylko po pilka kilkanaście postów...

Myślałem nad sensowniejszym podpisem ale nie wymyśliłem

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 09:00   

holee napisał/a:
oderatorzy i Admin moga takowa miec :D
A ja...? :(

Jestem zdecydowanie za usuwaniem tzw. martwych userów. Niepotrzebnie nam tu śmiecą. Ale miesiąc to za dłuuugo.

lorien 
Specjalista
the rainmaker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 10:56   

I dobra decyzja ^^ Niech zapanuje prawo i porzadek (;

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 07:35   

Okolo 50 nieaktywnych userow zostalo wykasowanych, w sumie moglem i wiecej ale szkoda mi jakos ;)

Pozdrawiam

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 07:29   

Coś ostatnio same starocie wygrzebuję... :razz: Ja Wam powiem tak... Niech Userzy mają dwa tygodnie na napisanie pierwszego postu, potem bye bye... :razz: A Userzy "akywni" niech są usuwani po 3 miesiącach po napisaniu ostatniego posta... Taka jest moja sugestia...

PS. Ja miałem szczęście... :razz: Zarejestrowałem się, ale z względów technicznych zdążyłem tylko aktywować konto... Posta napisałem 3 tygodnie później, ale myślę, że mi to wybaczycie co? :wink:

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:07   

Cytat:
Posta napisałem 3 tygodnie później, ale myślę, że mi to wybaczycie co? :wink:
Nie, nie wybaczymy! Nie chcemy już się z Tobą bawić! :razz:
Nie no. Taki dżołk :wink: . Wiadomo, że Cię stąd już nie wypuścimy, będziesz się staczać razem z nami :lol: .
A co do propozycji... Pierwsza część ok, ale kasowanie tak po 3 miesiącach to nie wiem...

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:12   

No ja myślę, że mnie nie wyrzucicie! :wink: W końcu z kimś muszę zejść na same dno! :mrgreen: Jestem tu od 29 czerwca 2007... No.. Praktycznie od 3 tygodni później... :wink: A w chwili pisania tego posta mam już ich aż 89.. to chyba niezły wynik co? :twisted:

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:18   

Hasiu napisał/a:
A w chwili pisania tego posta mam już ich aż 89.. to chyba niezły wynik co?

Nie patrzę na to, ilość nie musi oznaczać jakości. Pamiętam, że jak był początek forum w obecnej odsłonie, to pisało się po 20-30 postów dziennie... Troszkę się zmieniło na forum od tamtych dni:)

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 11:46   

Heh.. Ja i tak staram się jak najczęściej pisać.. Czekam tylko na odpowiedzi.. A jak mam zakładać bezsensowne tematy, albo odpisywać na istniejące nie znając się na różnych rzeczach w ten sposób nabijając sobie posty, to uważam to za bezsens.. Ja uczestniczę w kilku tematach, w których wiem, że nie palnę głupoty i wiem, że te mnie interesują. :wink:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 12:55   

W tym usuwaniem to jest tak, ze czesc z uzytkownikow zanim napisze swoj pierwszy post to lubi poczytac nasze wypociny i zanim sie zdecyduje to ja go moze usunac :) Tego bysmy chyba nie chcieli.

Usuwam na biezaco uzytkownikow nieaktywowanych i nie piszacych bardzo bardzo dlugo.

von Bentschen napisał/a:
Nie patrzę na to, ilość nie musi oznaczać jakości.

Swieta prawda.

Pozdrawiam

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 13:43   

Cytat:
von Bentschen napisał/a:
Nie patrzę na to, ilość nie musi oznaczać jakości.

Swieta prawda.

Z tym się jak najbardziej zgadzam, ale pochwalić się musiałem... :razz:

Cytat:
czesc z uzytkownikow zanim napisze swoj pierwszy post to lubi poczytac nasze wypociny i zanim sie zdecyduje to ja go moze usunac :) Tego bysmy chyba nie chcieli.

Z tym też się muszę zgodzić, jednak jak to na wielu forach bywa, tacy tylko blokują nicki (to chyba już ktoś napisał o ile się nie mylę :razz: ) i - że tak powiem - "zaśmiecają" serwer... Szkoda ich trochę, bo mogliby być aktywnymi i fajnymi Userami, no ale trudno...

Szanuję Wasze zdanie i mam nadzieję, że szanujecie też moje.. Nie nalegam jednak bo to nie moje forum.. Ja staram się tylko je rozwijać, poznawać ludzi mających podobne poglądy, no i przede wszystkim dobrze się bawić! :wink:

Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu