Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert życzerń, czyli co chcielibyście na winka.net
Autor Wiadomość
holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 16:41   
Koncert życzerń, czyli co chcielibyście na winka.net

Witam;

Właśnie spisuję elementy jakie powinny się znaleźć na winka.net po zmianie grafiki, która się szykuje.

Jeśli macie jakieś propozycje, jeśli macie pomysły na elementy poprawiające atrakcyjność serwisu i które Wam by się przydały, to piszcie proszę w tym temacie. Nie obiecuję, że wszystkie pomysły zostaną wdrożone, ale te które są zgodne z moją wizją.

Piszę o tym wcześniej gdyż muszą dać znać grafikowi co powinien zawrzeć na layoucie.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

vesslan 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Lis 15, 2010 21:32   

Może w kategorii recenzje win, jakiś status winek. Mam na myśli informację o tym czy dane wino jest np. jeszcze dostępne czy już zabytkiem nigdzie niedostępnym. Zauważyłem, że wielu myślało iż np. Keleris umarł wraz z narodzinami Amareny albo od groma pytań czy dane wino można gdzieś dostać. Mogło by to ułatwić życie osobom, które może robią sobie nadzieję , że pewnego razu spotkają swój wymarzony trunek, który tak na prawdę jest już legendą w jabolowym świecie ;P

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 17:07   

I to nie jest głupi pomysł. Dopisuję do listy. Dzięki.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 20:56   

Grafiki jeszcze nie ma, a pomysł kolegi vesslan został wdrożony. Do każdego wina jest przypisana etykieta: dostępne lub niedostępne.

Póki co wszystkie są dostępne, a z czasem te których już nie można kupić, będę odpowiednio oznaczane.

Pozdrawiam

Diosmektyt
Nowicjusz

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 23:57   

Czemu tu taka pustka? Forum mocno podupadło. Może by je jakoś rozreklamować? Kiedyś tu odiwedziałem forum i było peło ludzi a teraz cisza. Pozdrawiam.

Zowik 
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lis 08, 2012 22:19   

No tak się tutaj zapisałem niedawno, choć już prawie 2 lata wchodzę na tą stronkę ;) Racja cicho tu, coś mi się zdaje, że już nikt nie lubi tego typu winek, z sklepów znikają, na szczęście u mnie mam parę, no ale to mogę kupić tylko Białego Kielicha lub Patyka, a co będzie jak to zniknie ? Co ja będę pił ? Kase mam na wódke itd., ale jabole to jest najlepsza rzecz, i to dobre i to kopie, a wódka tylko kopie niestety :/

[ Dodano: Czw Lis 08, 2012 23:21 ]
A co dodać do strony ? zmienić na mapce większośc wytwórni która nie istnieje już i dodac np. Poldrinka z Piotrkowa Trybunalskiego, który nadal istnieje o, nie ma za ile mozna kupić jakieś winko, no i jednego winka wogóle brakuje, jutro sobie go kupie i dma wam znać jakie to ^^

Wojtek1892 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 10:07   

Można dodać opcję żeby każdy użytkownik mógł zaznaczyć dane winko które pił i tworzył taką swoją własną listę wypitych winek którą mógłby przeglądać w swoim profilu, można również dodać informację przy każdym winie czy jest w butelce zwrotnej, bezzwrotnej czy też w butelce PET.

rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Lip 27, 2013 07:33   

Wspomniane zostało tu, ze Nasza Jabolowa strona podupada ale niestety to prawda ale kurcze np. u nas w Bolesławieckich stronach nigdzie ale to nigdzie nie moge kupić Jabola, co najwyżej "nalewatory" ale ja tęsknie za butelką 0,7 za 3 zeta ewentualnie 4 zł. Echh pięknie by było przeglądać Winka.net przy jabolu a że nie posiadam na ten moment kobitki to nie musiał bym się chować z jabolem. :P Wiem, że to był offtop ale przyznam szczerze, że wszystko mi tu się podoba a najlepsi to są tu ludzie bez żadnych hejtów jak na innych forach zawsze miła "jabolowa" atmosfera i to właśnie lubię. W sumie to przydał by się jakiś cenzor co by blokował non stop pojawiające się reklamy win dla burżuazji w topikach.

Odpowiedz do tematu