Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: von Bentschen
Pią Sie 31, 2007 08:31
[Oferta] Trunki z minionej epoki:)
Autor Wiadomość
Stefan_Zbysiu
Nowicjusz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 18
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 21:49   
[Oferta] Trunki z minionej epoki:)


Tak jak już napisałem w moim powitaniu, jakiś czas temu skutecznie oferowałem mieszanki ziołowe na trunki na allegro. Absynt, Beherovka, anyzówka, piołunówka, itp. Najwiekszym powodzeniem cieszył sie Absynt, dlatego tez teraz po polrocznej nieobecnosci wynikajacej z braku internetu powracam na Allegro z moją mieszanką, ktora w 2006 roku była istnym hitem:).

http://allegro.pl/item239...ekhit_2006.html

Mam nadzieje, że nie uznacie tego za przebrzydła reklamę, gdyż dla Klubowiczów winka.net przewidziałem specjalne zniżki i bonusy:). W razie pytań walcie jak w dym:). Pozdrawiam!

Remigiusz
http://absynt.ovh.org - tutaj znajdziecie szereg informacji i moją szczegółową ofertę:)
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 21:55   


A czy przypadkiem Absynt nie jest nielegalny w naszym coraz bardziej wspanialym kraju ?

Ja jakos za ziolowymi trunkami nie przepadam, wermutow wrecz nie znosze ;)

Stefan_Zbysiu napisał/a:
Mam nadzieje, że nie uznacie tego za przebrzydła reklamę, gdyż dla Klubowiczów winka.net przewidziałem specjalne zniżki i bonusy:)

Oj, w koncu jest to forum Spamroom wiec nikt kamieniami w Ciebie rzucac nie bedzie, tym bardziej ze siedzisz sam w branzy alkoholowej a my tu takich ludzi cenimy ;)
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 22:37   


Stefan_Zbysiu, no ja widzę konkretnego faceta! :mrgreen: Normalnie jeszcze trochę i sie z nim ożenię! Dla Ciebie mogę być nawet płci żeńskiej! :razz:

A tak na serio! Jutro gadam ze znajomymi, pytam się czy jest jakaś imprezka większa i chyba skorzystam ze zniżki dla forumowiczów bo napiłbym sie takiego wynalazku bo nigdy jeszcze nie piłem..

Pozdrawiam!
 
 
 
Stefan_Zbysiu
Nowicjusz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 18
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 08:05   


Absynt jest legalny w UE z obniżoną zawartością thujonu 10mg/l. Thujon to związek eteryczny, który w wielkich dawkach ma działanie halucynogenne. Oczywiście nawet w oryginalnych Absyntach, o zawartości thujonu 50mg/l. to stężenie nie jest nawet zbliżone do tego jakie potrzeba aby były halucnacje. W mniejszych dawkach thujon powoduje pobudzenie, lekkość fazy i brak kaca na drugi dzien:). Tak wlasnie działa legendarny Absynt - poeci, malarze dedykowali temu szlachetnemu trunkowi swoje dzieła, po tym jak wypicie szklaneczki Absyntu przywracało im wenę, otwierało umysł i cholera wie co jeszcze:). Ogolnie bardzo fajna sprawa, tym bardziej, jesli ktos ma elementarną wiedzę skąd sie bierze alkohol:). Hasiu, im więcej zamówien tym większe zniżki tak więc werbuj ekipę i do słoików:).
 
 
von Bentschen 
Alkus Tangens



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 1363
Skąd: Bentschen
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 08:36   


holee, dziwię się, że sam nie przeniosłeś tego do Bazaru. W końcu tu nie tylko się handluje etykietami :wink: .
Stefan_Zbysiu napisał/a:
Absynt jest legalny w UE z obniżoną zawartością thujonu 10mg/l

A jak ktoś chce mieć dużą zawartość thujonu, bo chce mieć halucynacje to co wtedy :razz: ? Bo ponoć w smaku to jest średnio smaczne, więc chociaż żeby działanie psychoaktywne było fajne...
_________________
I'll answer my fears by the blow of my axe!!!
Kampf ist unser letzte Kamerad!!!
 
 
 
cavalegiani 
Ekspert



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 312
Skąd: Skarland
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 09:12   


von Bentschen napisał/a:
Bo ponoć w smaku to jest średnio smaczne

Jak pilismy absynt, ktory kumple przywiezli ze Slowacji to mi nawet smakowalo. Tylko byl po prostu okropnie mocny (70%).
Stefan_Zbysiu, nie masz moze specyfikow, dzieki ktorym mozna w domowym zaciszu wyprodukowac grog?
_________________
Najlepszą nalewkę na świecie znam...
Nie jestem martwy, ani żywy. Jestem pijany i prawdziwy...
Otwieram, skosztuję: smak pokusy nęci. Wlewam ją do gardła, zaraz mnie pokręci...
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 09:14   


von Bentschen napisał/a:
dziwię się, że sam nie przeniosłeś tego do Bazaru.

Teraz to az sam sie dziwie ;)
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
Stefan_Zbysiu
Nowicjusz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 18
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 09:22   


Problem w tym, ze thujon jest nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszcza sie za to doskonale w alkoholu, jednakze i ten drugi ma okresloną jego wchłanialność - nie da sie w zasadzie uzyskać takiego stężenia zeby pojawiły sie aż halunki, ale pijąć dobrze zrobiony Absynt jest na czym sie skupić, mimo ze to nie haluny.

Co do grogu, to niestety nie probowalem tego nigdy robić. Znalazłem natomiast jakąs taką recepturę, za którą nie ręcze:).
"Zrobić syrop z 50 deka cukru i litra wody, dodać skórkę z jednej cytryny lub pomarańczy, wyszumować i przecedzić do srebrnej wazy, w braku tejże do kryształowej, wcisnąć przez muślin sok z 4 pomarańcz i tyluż cytryn, wlać całą butelkę rumu białego, parę łyżek mocnej herbaty. Podając na stół zapalić „grog” (Proporcyja na 8 osób)."[pisownia oryginalna].
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 10:27   


Grog.. Pierwsze słyszę.. Może mi to ktoś wyjaśnić na chłopski rozum? Alkohol czy co to jest? :P
 
 
 
von Bentschen 
Alkus Tangens



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 1363
Skąd: Bentschen
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 11:57   


Oj Hasiu, Hasiu...
Od tego jest stara ciocia Wiki :razz: .
Grog <---- Proszę Cię bardzo.
Osobiście nigdy nie piłem, ale słyszałem, że super picie z tego jest. Na studiach się pewnie zrobi.
_________________
I'll answer my fears by the blow of my axe!!!
Kampf ist unser letzte Kamerad!!!
 
 
 
Stefan_Zbysiu
Nowicjusz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 18
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 08:06   


Wrzuciłem aukcje na Allegro. Sa już pierwsi chętni:).

http://allegro.pl/item239...ekhit_2006.html

Jeśli ktoś stąd sie skusi to napiszcie mi to w mailu - przygotowałem dla Was dwa bonusy:
- wieksza porcja ziół za tą samą kase,
- mniejsza kasa za tą samą porcje ziół:).
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:00   


Ano właśnie mój drogi kolego Stefan_Zbysiu! Rozmawiałem z kolegami i są jak najbardziej za kupnem Twojego cudownego wynalazku i teraz pytanko.. Ile taniej byś sprzedał tą samą porcję ziółek, albo ew. ile ziółek byś dorzucił za tą samą kasę? :wink:

Pozdrawiam!

PS. Dzięki za opis grogu von Bentschen! :wink:
 
 
 
Stefan_Zbysiu
Nowicjusz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 18
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 15:30   


Hasiu, sprawa jest do dogadania. Im więcej chętnych tym niższa cena:). Ma ktorys z Was sprzęt do destylacji, czyli do pędzenia samogonu:)?
 
 
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 388
Skąd: Mikołów!
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 07:00   


Ano właśnie ja nie posiadam, ale może ktoś będzie miał.. Popytam jutro ziomków to wszystkiego się dowiem.. :razz:
 
 
 
Moris 
Zagłębie Komandosów



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 699
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 20:57   


mam sprzęt do destylacji własnej produkcji, którą tu gdzieś na forum opisałem, poszukaj a znajdziesz, sposób bardzo skuteczny i prosty w projekcie.
_________________
Wina owocowe to skarb, a ich cena to cnota.
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo