Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątroba
Autor Wiadomość
cavalegiani 
Ekspert



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 312
Skąd: Skarland
Wysłany: Śro Maj 30, 2007 14:30   
Wątroba


Ostatnio spotkalem sie u siebie z taka mala dolegliwoscia. Po kilku tygodniach czestych imprez z wodka poczulem ze cos jest nie tak z prawa polowa mojego ciala. Po prostu z przepicia powiekszyla mi sie watroba. Do tego pojawily sie rozne mocniejsze lub slabsze klucia w boku. Trzeba sie bedzie powstrzymac przez jakis czas od wodki (bo od wina raz na tydzien to chyba nie dam rady) i podleczyc watrobke jakimis tabletkami co to dobrze na nia robia. Mieliscie kiedys takie przejscia? Jak nie to uwazajcie bo moze sie wam to przytrafic.
_________________
Najlepszą nalewkę na świecie znam...
Nie jestem martwy, ani żywy. Jestem pijany i prawdziwy...
Otwieram, skosztuję: smak pokusy nęci. Wlewam ją do gardła, zaraz mnie pokręci...
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Śro Maj 30, 2007 15:15   


cavalegiani napisał/a:
podleczyc watrobke jakimis tabletkami co to dobrze na nia robia.

Ehh, Ty sie nie czepiaj chemii tylko przestan ostro pic ;) Niech sie zregeneruje watrobina bidna, meczysz ja i meczysz.
A to ze watroba puchnie to zadna nowosc, trzeba dawac jej szanse na odpoczynek to nam padnie i tyle bedzie.

Pozdrawiam
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna



Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 445
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Maj 30, 2007 16:09   


holee napisał/a:
tylko przestan ostro pic ;)

Otóż to, najlepszy sposób. Po prostu przystopuj. Tego wina raz w tygodniu to chyba też dobrze by było sobie odmówić. Nie jesteś chyba alkoholikiem, dasz radę.
_________________
Bujać to my, a nie nas, panowie szlachta. 8-)
 
 
 
von Bentschen 
Alkus Tangens



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 1363
Skąd: Bentschen
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 15:10   


Hmmm, jeden z moich znajomych miał podobne doświadczenie przykre. Matka go ponoć zabrała do lekarza i ogólnie było nie ciekawie. Ale mu przeszło dość szybko. Teraz pije koleś dalej, jak gdyby nigdy nic.
Zgadzam się, że powinieneś zrobić sobie przerwę. Co do tabletek na wątrobę to nie wiem czy są wyjątkowo skuteczne, ale myślę, że jakaś dieta by Ci też nie zaszkodziła.
_________________
I'll answer my fears by the blow of my axe!!!
Kampf ist unser letzte Kamerad!!!
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 21:50   


von Bentschen napisał/a:
Ale mu przeszło dość szybko. Teraz pije koleś dalej, jak gdyby nigdy nic.

Heh, twardym trzeba byc ;) A tak na powaznie to kiepsko robi, skoro mu szkodzi to wartowaloby ograniczyc picie, ja bym sie staral ograniczyc.
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
von Bentschen 
Alkus Tangens



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 1363
Skąd: Bentschen
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 18:58   


holee napisał/a:
Heh, twardym trzeba byc ;)

Tak na marginesie, jako ciekawostka: osobą tą jest koleś, który dodał do naszej kolekcji etykietę od Belzebuba.
_________________
I'll answer my fears by the blow of my axe!!!
Kampf ist unser letzte Kamerad!!!
 
 
 
ptrj* 
Nowicjusz


Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Festung Breslau
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 13:40   


po cięzkich alkoholowych przeżyciach twojej watrobie potrzebny jest tylko i wyłącznie odpoczynek :razz: .ile mozna tyrac..przemeczyła sie biedaczka. tez mialam kiedys problemy z watroba i musialam przystopowac
 
 
afropharm
Nowicjusz


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:17   


REGEN

Nasz organizm narażony jest na działanie czynników środowiskowych, takich jak: zanieczyszczone powietrze, niehigieniczny tryb życia, niezdrowa dieta, nadużywanie alkoholu, przewlekły stres itp. Rozwiązaniem może być tylko substancja której działanie jest 100-krotnie silniejsze od witamin, które zwalczają wolne rodniki i która będzie bezpieczna, gdyż naturalnie występuje w naszym organizmie.
REGEN jest preparatem regenerującym wątrobę:
- przy długotrwałym stosowaniu leków,
- przy zaleganiu w wątrobie związków chemicznych takich jak:
konserwanty, sztuczne barwniki, utrwalacze.
- przy zatruciach pestycydami, rozpuszczalnikami organicznymi,
- przy zatruciach innymi związkami chemicznymi stosowanymi
w produkcji żywności w tym hormony wzrostu, sterydy
anaboliczne etc.,
- w zatruciach metalami ciężkimi,
- przy schorzeniach i dysfunkcji wątroby,
- w nadwadze i otyłości,
- w nasilających się zmianach miażdżycowych,
- w poalkoholowej marskości wątroby.

Optymalny efekt leczniczy osiąga się już po 3 miesiącach kuracji.
Firma Afropharm Sp. z o.o. gwarantuje produkty najwyższej jakości oraz wysoką konkurencyjność na rynkach farmaceutycznych.
Tel: (22) 843-20-11 www.afropharm.eu
 
 
Vader222 
Nowicjusz



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 19:55   


mnie też swego czasu wątroba ostro rwała jak miałem taki trudny okres w życiu gdy niestety musiałem chodzić do liceum katolickiego przez rok ale na pół roku nie piłem i przeszło więc wszyscy zainteresowani nie powinni się bać widma jakiś przeszczepów czy śmierci tylko pokazać że ma się jaja i przez jakiś czas pochodzić w stanie trzeźwym :mrgreen:
 
 
ofiara_edukacji
Nowicjusz


Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 21
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 12:51   


Znakiem, że wątroba woła o pomstę są przebarwienia pod oczami. Tak właśnie mam choć jeszcze nic nie boli. Moim skromnym zdaniem najlepszy sposób to sok z grejpfruta, najlepiej własnoręcznie wyciśnięty z łyżką oliwy z oliwek. Taka tygodniowa kuracja i można walczyć dalej
 
 
zlowieszczy4 
Nowicjusz


Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 14:38   


Hmmmm ja tez mialem kucia w boku ,ale takie ostre calonocne... poszedlem wkoncu do lekarza i lekarz powiedzial ze wszystkie flaki mam ok.... i powiedzial ze te kucia moga byc spowodowane naciagnieciem miesnia ,ktory sie znajduje w boku. Jest on duzo i jak sie kiedys cos trenowalo czy cos i jak sie raz go naciaglo to ten bol bedzie wracal.... wiec u mnie wiadomosci dobre! :D moge dalej cisnac winiacze i tanie broawary
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo