Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Najtańsze wino na naszym rynku...
Autor Wiadomość
Kultywator 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:53   

moje najtańsze to Wiśniowe Lubelskie, Kici-Kici i Kolorado wszystkie po 2.8PLN bez butelki. Chociaż raz dostałem Kici-Kici za 2.5PLN no i do tego kaucja za butelki jak ktoś nie miał ze sobą

Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 13:56   

u mnie póki co najtańszy poldrink mocny za 3,50 + kaucja

Moris 
Zagłębie Komandosów

Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:49   

Cytat:
Cavalier porzeczkowy firmy Jantoń w kartonie o pojemności 1 litr.

Cena 3zł w sklepie spożywczym przy ul. raszkowskiej naprzeciw ul. wolności.

To chyba jakaś wyprzedaż była, bo karton z owym trunkiem znalazł się na ladzie zaraz przy kasie, duża seledynowa naklejka z ceną przyciągneła wzrok i skusiła mnie jako klijenta. Do tego nadrukowany na kartonie trójkątny narożnik koloru żółtego o tekście NIŻSZA CENA.

Naprawde zaciekawiła mnie cena, wszystko niby wyglada w porządku, jedyne co może podpadać to data produkcji L:07.11.2005 16:02

Wypije to dam znać co z tym winem, pod względem smaku i jakości...

Bym zapomniał :) Wino mimo tak sędziwego wieku pierwsza klasa, naprawde zdziwiłem się że tanie wino po 4 latach może tak dobrze smakować.
Karton się od tego wina nie rozpuścił ja tymbardziej, zero jakichkolwiek skutków ubocznych żadnego bólu brzucha ani biegunki.

aknatazs 
Nowicjusz
Komandos

Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 18:45   

A ostatnio jakiś żul przede mną kupował jabola za 3,70 razem z kaucją ;D ale nie wiem co to za wino, bo się nie przypatrzałam ;p

rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Maj 22, 2009 13:37   

Cholera ja wam zazdroszczę jak by u mnie takie ceny były to ja co dzień bym nawalony chodził :D Ostatni raz naprawdę tanie wino kupiłem za 2,70zł w Rabacie w Zebrzydowej( sąsiedniej wsi koło bolesławca, dolnyśląsk)zwało się pokusa i miało fajną laskę na etykiecie :lol: chyba z półtora roku temu. Teraz jak chcę się napić wina to tylko Beczka albo Antał(ponad 5zł trza wybulić) i jak w biedronce jestem to takie dobre za 3 z groszem jest. Cholera trza zrobić petycje o przywrócenie wina w butelkach z kaucją :grin: Niby unia tak dba o ekologie ale jak zostaną same wina w plastyku to tym bardziej będzie w lasach zaśmiecone.
ps. Ostatnio widziałem wino marki "Dobre" w plastyku długo nie myślałem i zakupiłem i się porzygałem cały smak tego wina poszedł psu w dupe :cry:
ps2. U was są jeszcze winka w naszej dumnej butelce na wymianę bo u mnie nie mogę już znajść :smile:

shinji 
Nowicjusz
Winny Entuzjasta ;]

Wysłany: Nie Maj 24, 2009 16:21   

Wina na wymianę to raczej najczęściej "Żabkowy" patent ;)

DzbanFan 
Zaawansowany
Leśnodzbanopijca

Wysłany: Nie Maj 24, 2009 16:35   

Wino GIT o smaku czereśniowym kiedyś piłem i było skrajnie tanie. Ale juz nie pamietam za ile. A prawdziwy "Żabkowy patent" to wina w worku :mrgreen:

shinji 
Nowicjusz
Winny Entuzjasta ;]

Wysłany: Nie Maj 24, 2009 20:57   

Taa, tyle że o najbliższym dzbanie to w Bolesławcu słyszałem, a przed wczoraj w Selgrossie byłem to po dzbanach ani śladu ;/ Był antał leśny, o którym słyszałem że jest jak LD tylko że w butelce, ale okazji sprawdzić nie miałem, zakupiłem karton wiśniowy mocny i dwa dobre wina Polskie, których nie ma na stronie (dodać?)

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 21:14   

Oczywiście, że dodać ;) skoro mamy jakieś braki to liczymy na Waszą/Twoją pomoc.

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

shinji 
Nowicjusz
Winny Entuzjasta ;]

Wysłany: Nie Maj 24, 2009 21:45   

OK, obydwa to produkty Vinpolu Wino "Specjal" i "Cezar", obydwa malinowe, z czego specjal występuje jeszcze w odmianie truskawkowej i Wiśniowej ;)

DzbanFan 
Zaawansowany
Leśnodzbanopijca

Wysłany: Pon Maj 25, 2009 07:05   

shinji napisał/a:
Taa, tyle że o najbliższym dzbanie to w Bolesławcu słyszałem, a przed wczoraj w Selgrossie byłem to po dzbanach ani śladu

No co prawda to prawda jest ich coraz mniej :sad: Ale w przyblizeniu w co 5 Żabce natrafiam... Jeżdżę więc po kraju i wykupuję zapasy, a ze popyt nakręca podaż liczę że Ropuchy zamówią wiecej Leśnych :roll: . Bo z wiśniowymi generalnie ja nie mam problemu, są w każdej Żabce prawie (z tych co odwiedzam oczywiście :cool: ) tylko że walą chemią a nie lasem :twisted:

rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Lip 04, 2009 20:32   

No w Bolesławcu to w Żabce koło PKSu można kupić Dzbana Leśnego, Komandosa i jeszcze jakieś. Ostatnio do Rabatu dali Dobre w butelkach prawie ze szczęścia się popłakałem z ceny też aż 4zeta+ 50gr kaucja ale na 4 mi stykło i z kumplem odświeżyłem stare czasy :grin: . A co do tematu ostatnio kupiłem w Rabacie (całe życie tam będe chyba kupował) XXL żałądkową 900ml chyba 10 albo 11% mocy za 4,49zł jak dla mnie bynajmniej na moich terenach to okazja miesiąca, żadne coś nalewko podobne nie kosztuje mniej niż 5 zł a za Antała i Beczke trza wybulić 5,70-5,90 skandal nie dość, że zamiast 1 Litr dają 900ml to jeszcze takie siano chyba przerzucę się na Kozackie Mocne za 6zł będę miał 3 a a w czache lepiej da :grin: .

muc13k 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 19:59   

Ja to piłem najtańsze jakie spotkałem czyli Amarena/ Keleris.
Pierwsze 4 konsumpcje były super. Później napiłem się Beczki wiśniowej i Amareny do ust nie wezmę już :D

Lucian
Nowicjusz

Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 07:51   

Zdecydowanie Leśny Dzban i Komandosy. Rozbraja mnie opakowanie z woreczka plastikowego dla tego pierwszego. Przypominają mi się stare oranżadki te czerwone które piło się tylko po to aby mieć czerwony język. Ale oczywiście jeszcze przed tymi dwoma królowały Patyki tylko nie wiem czy jeszcze są w obiegu.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 09:12   

Lucian napisał/a:
Zdecydowanie Leśny Dzban i Komandosy

Lucian, jeśli nie widziałeś tańszych win od tych dwóch powyższych to muszę Ci powiedzieć, że jeszcze dużo musisz zobaczyć i spróbować. Nie ograniczaj się do win z Ostrowina, uwierz mi że jest masa innych win lepszych lub równie dobrych.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Odpowiedz do tematu