Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs winka.net oraz Kamparex
Autor Wiadomość
celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 15:53   

Musicie obserwować hurtownie alkoholi w waszych okolicach tam mogą się pojawiać.

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 16:24   
Możliwe

Być może tylko ja do najbliższej hurtowni mam ok.20 km,bo jestem z wiochy to mam gorzej żeby dorwać ten samochhód he ! he !

TT 
Nowicjusz

Wysłany: Wto Lut 24, 2009 12:55   

Hallo wszystkim. Jestem chyba pierwszy z nagrodą !!!! Chciałbym wam przekazać, iż jestem przedstawicielem jednej z firm wód mineralnych. Z zaciekawieniem podglądam stronke winka.net, gdyż w mojej branży nie ma szans stworzenia podobnej. Znam firme kamparex, bo jeżdząc po całym kraju, handlując wcześniej piwem, a teraz wodą nie trudno ich nie znać. Przeglądając winka.net, zobaczyłem jakis czas temu ten konkurs (oczywiście gratuluje administratorowi pomysłu) i pomyslałem, że w moim przypadku jest to kwestia czasu, złapać ten ich samochód. Zastanawiałem się tylko co ja będe robił z tą nagrodą, gdyż takie winko kosztowalo się 20 lat temu ( w moim przypadku). Tak naprawde to myślałem, ze ich spotkam gdzieś na hurtowni, ale udało się na stacji paliw w Mińsku Mazowieckim. Szczerze mówiąc to nie pamietałem tego hasła, ale z pomocą kierowcy wspomnieliśmy o "Polskim Filmie z Markiem Kondradem" i sie udało :razz: .... Drodzy koledzy, w szoku byłem, gdy dostałem 4 butelki wina półwytrawnego o nazwie SZEDAR- produkcji Kamparex, tak tak, sam się zdziwiłem,mogła to byc wiśnia czy patyk, a tu niespodzianka, rozlewają takie też wina. Żona w domu była ucieszona, nawet zasmakowało, lecz kalendarz który dołożył mi pan pozostał w aucie do powieszenia w mało widocznym miejscu dla żony ( z piękną blondyną o dużych oczach). Także, chyba jestem pierwszy, tak też mi przekazał kierowca skody.... pozdrawiam i życze udanych łowów.... a na marginesie, auto jest tak charakterystyczne, że nie trudno zauważyć :!:

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Wto Lut 24, 2009 13:25   

TT napisał/a:
lecz kalendarz który dołożył mi pan pozostał w aucie do powieszenia w mało widocznym miejscu dla żony ( z piękną blondyną o dużych oczach).

Kalendarz powiadasz, z piękną blondyną :lol:

Ten ich samochód może i nie trudno zauważyć, tylko gorzej w ogóle go znaleść.

ilenear
Nowicjusz

Wysłany: Wto Lut 24, 2009 13:57   

damn, tak mało czasu. Po Szczecinie to pewnie nie jeżdżą a ja w marcu wyjeżdżam. A konkursik bardzo fajny. Mam nadzieje, że będzie jeszcze trwał jakiś czas

EDIT:
BTW TT jesteś 666 zarejestrowanym użytkownikiem forum ;) Chyba szatan Ci sprzyja w tym konkursie :P
Ostatnio zmieniony przez ilenear Śro Lut 25, 2009 13:29, w całości zmieniany 1 raz  

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 16:45   

Noo ! W końcu ;)

No i niech ktoś mi powie, że konkurs to lipa ;)
Gratuluję wygranej, w wszystkim innym życzę szczęścia w szukaniu aut Kamparexu.

ilenear napisał/a:
Mam nadzieje, że będzie jeszcze trwał jakiś czas

Do odwołania.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

orlos 
Nowicjusz

Wysłany: Wto Paź 27, 2009 09:41   

a nie wie ktoś czy w okolicach mojej rodzinnej Gdyni, czy tez mojego nowego "studenckiego" domostwa jakim jest Olsztyn, Kamparexowozy są spotykane;>?? można by zrobic podchody i zasadzki na Kamparexowizy ;P poznaczac miejsca czestszych "spotkań 3-ciego stopnia" by obstawiac naczestsze lokacje i przyczajac sie jak janosik by odbierac bogatym i samemu wypijać x)

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Śro Paź 28, 2009 16:04   

orlos napisał/a:
można by zrobic podchody i zasadzki na Kamparexowizy ;P

Jak masz ochotę i czas to oczywiście - rób zasadzki ;)

Póki co mało co zyskaliśmy z tego konkursu więc może Tobie się uda, czego Ci życzę.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Odpowiedz do tematu