Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
[Mikołów]
Autor Wiadomość
Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:25   
[Mikołów]

Otóż moi drodzy forumowicze! :mrgreen: Jako że wszyscy opisują tutaj jednak trochę większe miasta, mam zaszczyt opisać moje małe miasteczko! :mrgreen: Otóż... Jeśli już ktoś będzie w okolicach Mikołowa (albo najlepiej w mieście :razz: ) proponuję zajrzeć na rynek.. Stąd najłatwiej będzie opisać drogi do sklepów.. Otóż na samym rynku znajduje się uwielbiana przez wszystkich Żabka! Niedaleko rynku znajduje się też ulica Krakowska i jeśli pójdziemy w tymże kierunku napotkamy 5 sklepów monopolowych! :wink: Pierwszy to Bocian! Tutaj jest duuuży asortyment oraz dużo kupujących ubranych zwykle w potargane dżinsy, przepocone koszulki, reklamówki wydające odgłosy obijających się butelek i posiadających zarost co najmniej 2 miesięczny! :razz: Ciutkę wyżej jest (druga i ostatnia) Żabka, to wiadomo.. A jeszcze troszkę wyżej jest Wacek! Słynny na cały Mikołów sklep Wacek! Mały sklepik, ale jaki asortyment.. ho ho! Dwa kolejne sklepy mieszczą się po drugiej stronie ulicy. Jeden na wysokości Wacka, a drugi ciutkę wyżej. I to w sumie byłoby na tyle.. Jest ich oczywiście więcej, ale już są bardzo rozproszone i oddalone od rynku..

Do posta dołączam mapkę Mikołowa (tylko centrum)
Legenda:
czerwony - miejsca w których można zaopatrzyć się w alkohol
niebieski - miejsca w których trzeba uważać na policję, straż miejską
zielony - miejsca niebezpieczne (wandale, policja, straż miejska, żule itp.)
żółty - miejsca w których można znaleźć mnie
pomarańczowy - miejsca warte odwiedzenia (zabytki, knajpki itp.)
krzyż - szpitale
gwiazdka - posterunki policji i straży miejskiej
fioletowy - kierunki drogi do innych miast

PS. Czerwone kółeczko oznacza, że gdzieś tam jest sklep Lewiatan.. Jak widać dużo tam ulic (wszystkie wyglądają na żywo tak samo... taka dzielnica domków) i mieści sie tam sklep Promil. Natomiast żółte kółeczko to część mojego osiedla, a tam jak wiadomo najłatwiej znaleźć mieszkańców. W tym kółeczku jest też pomarańczowa kropka. Warto odwiedzić... Nasz plac zabaw (tylko po 22!).
Ostatnio zmieniony przez Hasiu Pią Lip 20, 2007 15:06, w całości zmieniany 1 raz  

gkilianski 
Zaawansowany

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 14:41   

fajnie masz, ale ja i tak wole mieszkać na wsi... cisza spokój i nie musisz się martwić że cię pały zwiną bo jeżdżą tu raz w tygodniu :razz:

Wino to światło słońca uwięzione w wodzie.

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 15:09   

W związku z tym iż holee mnie prosił, usuwam mapkę... Postaram się zrobić jak najszybciej swoją, wtedy wstawię.. Raz jeszcze przepraszam za kłopot! Dzięki za upomnienie, bo nie wiadomo co by mogło być dalej! Pozdrawiam i przepraszam! :oops:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 15:44   

Hasiu napisał/a:
W związku z tym iż holee mnie prosił, usuwam mapkę... Postaram się zrobić jak najszybciej swoją, wtedy wstawię.. Raz jeszcze przepraszam za kłopot! Dzięki za upomnienie, bo nie wiadomo co by mogło być dalej! Pozdrawiam i przepraszam!

Oj Hasiu, nie ma sprawy, ale po co pozniej mamy byc obaj po sadach ciagani ;) A mapka byla fajna i widzialem ze w nia sporo pracy wlozyles wiec tym bardziej jakos mi bylo glupio Cie prosic o usuniecie.

A wracajac do Mikolowa, miasto przeciez olbrzymie nie jest a 2 Zabki macie, u nas ani jednej nie ma ;/ Pozazdroscic.

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 15:48   

No tylko dwie Żabki... Jeszcze jedna obok drugiej... dzieli je tylko kawałeczek drogi... A miasto jest większ tylko nie dawałem tych mniejszych dzielnic, w których nawet piekarni nie ma! :razz: A co do mapki.. Sie zrobi inną! :mrgreen: Starą mam na kompie to sie coś ściągnie, przerysuje i gitara! :mrgreen: Żaden problem! A jakoś mnie nie ciągnie stanć przed sądem i powiedzieć "Wysoki sądzie! To było dla dobra forum! Forum o winach! Tanich winach, które płyną w mojej krwi!" bo wtedy to by mi nawet zawiasów nie dali tylko od razu na dożywocie do psycholi! :wink:

PS. Dla niecierpliwych! Nowa mapka jest już w drodze! :mrgreen: Już sporo narysowałem! :mrgreen:

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 16:09   

kiedy mapa będzie gotowa?? dlaczego musiałeś usunąć starą mapę???

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 16:12   

Mapa będzie gotowa już wkrótce.. Niestety z braku czasu musiałem zaprzestać pracy nad nią.. A starą mapkę musiałem usunąć z powodów... hmm.. jak to sie nazywało.. praw autorskich? Po prostu ściągnąłem mapkę z netu, przerobiłem ją trochę, ale niestety trzeba było ją usunąć.. Spoko celtyk87, ! Już niedługo będzie nowa! :wink:

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Wto Lip 31, 2007 19:13   

widać, że dokonałeś dogłębnej analizy pod względem alko :) . Bardzo porządnie się za to zabrałeś. Szkoda, że mapka wywalona, no ale także czekam na nową wersję.

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Śro Sie 01, 2007 05:32   

Spoko spoko! Prawie skończona! :wink: Byłaby o wiele szybciej, gdybym miał więcej czasu przez ostatni czas, ale niestety sprawy rodzinne.. :cry: Będzie będzie! :wink:

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Śro Sie 01, 2007 09:54   

Hasiu mógłbyś zaznaczyć na niej bary z kebabami w mikołowie??

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Śro Sie 01, 2007 10:46   

No Kebaby to mamy aż dwa w mieście więc to nie bedzie trudne.. :razz:

Odpowiedz do tematu