Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
zubero i kolekcja nakrętek
Autor Wiadomość
zubero
Nowicjusz

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 06:51   
zubero i kolekcja nakrętek

Witam wszystkich raz jeszcze! Chciałbym zaprezentować szerokiemu gronu miłośników win, moją skromną kolekcję nakrętek od polskiej gorzałki oraz od niedawna powiększoną o winka. Chwilowo typowo winnych nakrętek w mojej Galerii nie ma za wiele ale to się zmieni! Większość mojej kolekcji można zobaczyć w autorskiej, wirtualnej Galerii na stronie www.zubero.netten.pl . Galeria jest uaktualniana tak często jak pozwala mi na to czas, czyli szału nie ma. Nakrętki zbieram już jakiś czas, tematem przewodnim była zawsze wódeczka lecz przez te lata "przy okazji" zebrało się kilkadziesiąt nakrętek również z win! Cały czas poszukuję nowych egzemplarzy do mojej kolekcji! Jeśli ktoś by miał jakieś zbędne nakrętki i chciałby wzbogacić moja kolekcję proszę o kontakt zubero@poczta.fm !
Galeria jest od niedawna też na facebook - Galeria nakrętek od gorzały , gdyby ktoś chciał polubić, zapraszam!
Wszelkie komentarze mile widziane!

[ Dodano: Pon Lip 22, 2013 08:45 ]
W Galerii pojawiło się sporo nakrętek w dziale "ZAGADKI". Będę wdzięczny za wszelką pomoc w odgadnięciu do jakich producentów je dopasować!
Również wstawiłem nowy dział w którym dodawać będę nakrętki bez nadruku, jedno lub wielokolorowe z tanich wyrobów alkoholowych :-) Taka ciekawostka ;-)
Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Sie 03, 2013 12:30 ]
Wreszcie znalazłem pudełka w których mogę trzymać moje nakrętki od win! To co posiadam jest na zdjęciach :mrgreen: Może ktoś ma jakieś nakrętki których tam nie ma, i są mu nie potrzebne! Chętnie bym wzbogacił kolekcję :mrgreen:

smakoszwin
Nowicjusz

Wysłany: Śro Sie 07, 2013 00:00   

Piękna kolekcja, jeśli wszystkie sam opędzlowałeś, to tylko pogratulować: D Brak nakrętek po prytach to spory minus, czekamy aż nadrobisz te haniebne zaległości:D Mam na strychu nakrętki po trunkach,które pił dziadek kilkadziesiąt lat temu, mogę zobaczyć co to jest, i poinformować, jeśli byłbyś zainteresowany:D pozdro

zubero
Nowicjusz

Wysłany: Czw Sie 08, 2013 07:23   

Dzięki za uznanie :mrgreen: Jakbym sam to wszystko wypił musiałbym sobie wątrobę przeszczepić. Nakrętki od win zbieram od niedawna więc na pewno czegoś mi brakuje. Oczywiście jestem zainteresowany wszystkimi nowymi/starymi pozycjami do kolekcji! Na wino będzie :lol:

[ Dodano: Nie Paź 13, 2013 16:47 ]
Tak dla przypomnienia mojej kolekcji! Może ktoś coś ma czego nie ma w mojej kolekcji? Trochę nowości znalazło się ostatnio w mojej Galerii, zapraszam do obejrzenia!
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 29, 2015 07:30 ]
Dziś z rana wgrałem dużą aktualizację do Galerii ponad 100 nakrętek, m.in. większość nakrętek od win wszelakich. Kolejne aktualizacje już przygotowuję! Jest realna szansa na zaprezentowanie całej mojej kolekcji w Galerii jeszcze w tym roku! www.zubero.pl
Poszukuje starych/nowych nakrętek do mojej kolekcji!
Pozdrawiam

WinoToskanii 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Sty 29, 2016 10:52   

Trzeba przyznać,że kolekcja jest faktycznie piękna i godna podziwu,jak długo ją zbierałeś? To teraz prawdziwy unikat aby trafić na coś podobnego :)

Odpowiedz do tematu