Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruscy sataniści zjedli metalowców
Autor Wiadomość
Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 18:16   
Ruscy sataniści zjedli metalowców

http://www.insomnia.pl/Ro...w_-t597688.html

Cytat:
Wydawać by się mogło, że takie akcje dzieją się tylko w horrorach i to jeszcze pisanych przez chorych autorów. Tymczasem ośmiu satanistów z okolic Jarosławia w Rosji zadźgało, poćwiartowało i zjadło ciała czterech nastolatków, kojarzonych ze środowiskiem fanów muzyki heavy metalowej.

Trzy dziewczyny i chłopak w wieku 16-17 lat - fani muzyki metalowej - nie przypuszczali, że taki los zgotują im starsi koledzy. Wszystko zaczęło się od imprezy w domku nad Wołgą koło Jarosławia. To właśnie tam sataniści-kanibale zwabili swoje ofiary - podaje AFP.

Nastolatki z ochotą piły alkohol, chcąc zaimponować starszym kolegom. W pewnym momencie zaczęła się krwawa rzeźnia. Sataniści zaczęli po kolei zabijać swoje ofiary. Mord miał charakter rytualny. Jak podaje jeden z rosyjskich tabloidów, każda z ofiar została dźgnięta 666 razy. Zwyrodnialcy poszatkowali ciała i zrobili sobie z nich porcje do jedzenia.

Na zewnątrz domku rozpalili ognisko i zaczęli smażyć ludzkie mięso. Potem z apetytem wszystko zjedli. Jak się okazało, już wcześniej spróbowali kanibalizmu. Na cmentarzu wykopali zwłoki i zjedli z nich serce. Wpadli, bo policja przechwyciła treść ich rozmów telefonicznych już po tym makabrycznym mordzie. Poza tym w miejscu, w którym paliło się ognisko, znaleziono włosy ofiar.

Wysłannicy piekieł. Ciekawe czy chociaż dupy wyruchali przed zjedzeniem.

spirol1 
Nowicjusz
PiwoWinoWódka

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 18:41   

daj spokój przecież to jest śmieszne nie wierze w takie pierdoły a nawet jak by to była prawda to nie byli sataniści tylko jacyś sekciarze niedoj....ni

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:21   

żeby jeść swoich ziomków co za czasy :mrgreen:

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 13:08   

Z tymi 666 pchnieciami to też nie wiadomo, bo jak przecież patolog miał policzyć skoro ciał już nie było. Ale w Rosji wszystko jest możliwe :mrgreen:

spirol1 
Nowicjusz
PiwoWinoWódka

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 14:11   

no ja też w sumie ten artykuł czytałem i mnie właśnie zastanowiło 666 pchnięć ale przypuszczam że ruscy naukowcy mogli to wywnioskować ze zużycia materiału noża :mrgreen:

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:50   

Oby tylko u nas takich chorych ludzi nie było, chociaż już kilka tragedii podobnych (choć na mniejszą skalę) nagłośniono. Podobno w Rosji ludzie wierzą we wszelkie zabobony, magię i inne ciekawostki, kto wie co tym 'satanistom' nagadał jakiś guru...

Hasiu 
Ekspert
Filozof Naczelny

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 16:31   

Ja w to osobiscie nie wierzę, ale w zasadzie tam faktycznie byłoby możliwe.. Z tymi 666 pchnięciami to mogli sami powiedzieć co i jak.. Ale mimo to.. Nie wierzę..

PS. Nie wiem po co zaznaczono kilka razy że to byli metalowcy.. Jakby to robiło różnicę..

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 21:47   

'Jak sie slyszy wiadomosci z Rosji to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.' Z satanistami uwazam ze to prawda, mieli nasrane we lbach i czemu mieli by tego nie zrobic. Kiedys w tv mowili, ze w Gruzji w miescie Gori jak ta wojna była to Ruscy jak już nie mieli co kraść to podobno nawet klamki ze wszystkich drzwi powykręcały :lol:

libertheme 
Nowicjusz
Behemoth!

Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 15:49   

Ja również osobiście nie wierzę.

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2008 16:49 ]
Chociaż.. Możliwe :P

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:43   

Hasiu napisał/a:
PS. Nie wiem po co zaznaczono kilka razy że to byli metalowcy.. Jakby to robiło różnicę..

To miało usprawiedliwić kanibali. Dużo żelaza w takim posiłku :wink: .

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 13:44   

Tylko dwa razy napisali, ze ofiary sluchaly metalu.

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Czw Lut 12, 2009 22:47   

No to nic dziwnego u nich,ja osobiście wierzę w to że,urządzili sobie ,,imprę,,przy ognisku z ludzkim mięsem.Mój śp. ojciec zawsze powtarzał ,,kacapy to podły naród jest,,a babcia moja mówiła jak w czasie wojny ruskie zabijali kobiety,-to póżniej rżneli denatki i jeden do drugiego mówił ,,bieri poki tiopłaja,,tak że,jestem w stanie w to uwierzyć.No oni chyba mieli najostrzejsze stadium shizofreni paranoidalnej.Jak ktoś robi taką shize to niejest żaden satanista tylko zwykły wariat. :shock: :shock: :shock: :shock:

ilenear
Nowicjusz

Wysłany: Nie Lut 15, 2009 13:26   

A pozatym to nie byli sataniści tylko chorzy ludzie. Mordercy, kanibale owszem, ale nie sataniści. Prawdziwy satanizm to nieszkodliwy dla innych system filozoficzny.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm_laveyański

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Pon Mar 02, 2009 19:33   

Wogóle ci redaktorzy co opisywali to co tam się stało,to może mylą pojęcia satanizmu z kanibalizmem.No i tutaj się zgodzę z ,,ILENEAR,,

Odpowiedz do tematu