Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Reakcje sprzedawców w sklepach na kupno taniego wina.
Autor Wiadomość
rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 08:13   

To ostatnio w Zebrzydowej w Rabacie kupowałem z kumplem 4 nalewki XXL Żołądkowe po 4,49zł za sztukę (900ml, 10% mocy, szkło) i się trochę wstydziłem bo jest nowa sprzedawczyni taka młoda bardzo piękna kobitka i uśmiechnięta stoimy przy kasie sprawdziła z uśmiechem dowodzik już nas kasuje a jakaś babka starsza nie zakminiła, że dowód sprawdzony ryczy na pół sklepu, żeby nam dowód sprawdziła sprzedawczyni to ja pomachałem babce tym dowodem przy facjacie to się na chwilę zamkneła ale zanim wyszliśmy to się musiała jeszcze doczepić, że my młodzi głupi syf pijemy, wtedy sprzedawczyni zareagowała i mówi do niej, że to nie jej sprawa co my kupujemy i że oni (znaczy my) jej do koszyka nie zaglądamy. Jak myślicie zaprosić sprzedawczynie na winko po pracy??? :cool:

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 11:40   

Czemu nie, może w młodości tez chodziła z przyjaciółmi na winko :grin:

Bardock 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 21:04   

Nooo, pierwszy raz kupiłem sam wino, Mustaka konkretniej - ziomówa sprzedała mi ten trunek, jak herbatę czy czipsy... Dobrze jest. ;D

miley16
Nowicjusz

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 18:38   

A ja z koleżanką kupowałyśmy ostatnio Cherry Wiśniowe w Tesco, to sprzedawczyni tylko dziwnie się popatrzyła, za to dwóch chłopaków którzy stali za nami zaczęli pokazywać palcem na nasze winko, śmiać się i gadać między sobą:"patrz,Cherry wiśniowe" :razz: Ciekawe czy wy tez zawsze pijecie whisky i Finlandie, żeby sie tak smiac z niewinnych dziewczynek???

zaba_
Nowicjusz

Wysłany: Śro Lip 08, 2009 14:03   

Kiedys poprosilem o Warke Owoce Lesne i sprzedawczyni nie wiedzala co to jest, dopiero musialem palcem jej pokazac i powiedziec - to jest to wino na samym dole- :P troszeczke sie tym pani zazenowala :D

spl0it
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lip 09, 2009 12:51   

Kiedy pewnego razu robilismy zakupy przed impreza to wzielismy 8 win i pare piw. Bylo to w tesco, z tej racji 6x Cherry i 2x chyba Czarna Pozeczka albo cos takiego. Mila pani kasjerka na nieszczescie skasowala nam na paragonie produkty jako szesc pozeczek i 2 cherry, co oczywiscie nie bylo zgodne z prawda. Zostalismy odeslani do punkty obslugi klienta czy nazwij to jak chcesz, w drugi koniec sklepu. Nie moglismy po prostu wyjsc bo by nas nie wypuscili z takim paragonem. Tam jak mloda pani z obslugi zobaczyla nas z tym asortymentem to bardzo sie starala ale nie wytrzymywala juz i parskala smiechem wrecz. Mimo to bylo ogolnie bardzo wesolo, nam rowniez :-) W koncu wydano nam jakies grosze roznicy i moglismy ruszac.
Innym razem kupilismy pare drozszych piw + tanie wino, wiadomo, co kto lubi. Kiedy wychodzilismy to wszystko trzeba bylo trzymac w rekach bo bylismy z platikowym koszykiem zostawianym wewnatrz. No i panowie na bramce (bylo ich akurat dwoch) bardzo dokladnie sprawdzali kazdy produkt. Kiedy doszli do winka i kolega wymowil jego nazwe, po czym pokazal demonstracyjnie nastapila pewna poprawa nastroju =)

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 20:57   

Ja kiedyś kupowałem w realu miód pitny i na bramce ochroniarz sprawdzał siatkę i paragon. Pytał czy dobre odpowiedziałem ze kupuje 1 raz na spróbowanie , widać chłopak tez lubi wypić :smile:

Rolex 
Nowicjusz
RoLeX

Wysłany: Pią Lip 31, 2009 23:44   

ja nigdy nie ide kupowac wysyłam kolege ale razem pijemy tez plus :razz: .

Grucha 
Nowicjusz
Kiper tanich win

Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 18:22   

Gdy z kolegami kupowaliśmy wino marki ,,Antałek" w spożywczaku babka sprzedawczyni parsknęła śmiechem. Tanie wino-a cieszy :mrgreen:

edytka_404 
Nowicjusz

Wysłany: Nie Lis 01, 2009 20:26   

Tak się składa, że w wyniku wielu niespodziewanych zbiegów okoliczności przypadło mi i mojej koleżance zrobic zaopatrzenie na wieczór. No i miałysmy cynk co do mozliwości nabycia pewnego trunku w sklepie za lada którego czaiłysmy się żeby zagadnąć ekspedientkę. W końcu koleżanka się przemogła i pyta: "Yyyyy... czy jest takie wino Szato de jabol?" Na to babka wytrzeszcza oczy i mówi tak, jest. Podać? I podchodzi z butelka widząc nasze zażenowane miny. My na to tak, ale ...dziewięć :P P I Buchnęłyśmy takim smiechem że i sprzedawczyni nie wytrzymała :D ALe i tak czym prędzej opusciłyśmy sklep (co z 9 butelkami nie było wcale takie proste:P)

zbożowy
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 11:31   

Zdarzały się reakcje "Taki śliczny chłopak a takie rzeczy pije".
Zdarzało się proponowanie Sophii za 8 gdy się prosiło o wino z niższej półki.
Ale ostatnio bardzo miła pani w żabce powiedziała że Patykiem musi być jakieś dobre bo się ostatnio rozbiło i nie śmierdziało a te droższe zawsze śmierdzą.

Noo, a jak się zna kogoś to już w ogóle odjazd typu winka z lodówki.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 19:09   

zbożowy napisał/a:
Zdarzało się proponowanie Sophii za 8 gdy się prosiło o wino z niższej półki.

Dobre, zupełnie jakby Sophia nie była tanim winem ;) Nie dość, że tanie to jeszcze w odróżnieniu od jaboli - średnio smaczne.

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Odpowiedz do tematu