Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Policja
Autor Wiadomość
makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 12:32   

von Bentschen napisał/a:
Co w tym śmiesznego, Poppy?
to jest śmieszne. Pałka typu Banan... komedia.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 13:04   

Nie byloby smieszne gdybys po plecach dostala takim bananem ;) Dla mnie ten temat jest w ogole niedorzeczny, mlodzi jestescie (no moze nie wzyscy) to uwazacie ze Policja jest przeciwko wam, ale prawda jest taka ze Policja jest po to aby nam pomagac i sluzyc ;) Ile to razy zyczliwy pan policjant wskazywal mi droge oraz dawal wspaniale rady ;) Policja jest "wporzo".

To byla wersja oficjalna ;) A nieofijalna jest taka ze jest policjant i policjant. Niektorzuy sa w porzadku jak sie nie przegina, ale zdarzaja sie wlasnie tacy jak wy piszecie czyli wredni strasznie i czepiaja sie czesto bez wyraznego powodu nas, zamiast sie czepiac tych co naprawde moga komus zaszkodzic. Wydaje mi sie ze oni po prostu potrzebuja szkolenia w zakresie rozpoznawania ludzi niegroznych (JAK MY) od tych groznych.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 19:50   

holee napisał/a:
uwazacie ze Policja jest przeciwko wam, ale prawda jest taka ze Policja jest po to aby nam pomagac i sluzyc

Ja się z tym absolutnie zgadzam, wstawka o owczarku, gazie i 'bananie' była taką małą ironią. Nie ma co narzekać na policję, bo chyba by nikt nie chciał, żeby jej nagle zabrakło.

Lord Zul 
Zaawansowany

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 19:59   

Kiedys moja siostra zaparkowala samochod pod blokiem koleżanki i zostawila uchylona szybe :razz: Jak policja to zobaczyla to zadzwonila do mojego ojca ze jego samochod ma uchylona szybe :wink: a wiec czasem sie przydaje
Kolejna będziesz Ty, Kolejni będziecie Wy,
Jabolowe ofiary.

Bejb 
Ekspert

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 19:09   

Policja kryminalna - tak, oczywiście, zgadzam się bezwzględnie, że muszą być.
Ale pospolite psy to głównie po prostu debile z pałą w ręku. A społeczeństwo jest tak wychowane, że jak 4 drechów napadnie na małolatę to tylko jakaś staruszka podbiegnie pomóc. Jeśliby wychować ludzi do tego by zwracali uwagę na takie rzeczy to wtedy psiarnia nie byłaby potrzebna.
Poza tym jak działają?! :evil: Na początku miecha "wyjeżdżają" benzynę, potem siedzą w tych swoich posterunkowych pierdelkach, a na koniec miesiąca łapią kogo się da by limity się zgadzały! :evil:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 09:07   

Bejb, to ze im sie paliwo konczy to nie jest wina ich tylko rzadzacych naszym panstwem ;) A tak przy okazji to co sadzicie o kanadyjskiej policji ? Oczywiscie chodzi mi o ich reakcje na lotnisku.

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 09:31   

Widziałem ten filmik na YT. Niepotrzebnie zaatakowali go od razu paralizatorem, mogli zdzielić pałą albo potraktować gazem.
http://www.youtube.com/wa...feature=related - 'Napierdalają, jak sam skurwysyn!'

lorien 
Specjalista
the rainmaker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 08:30   

Oj złapali mnie jużparę razy. Zawsze udawało się jakoś wymigać "na ładne oczy", ale ostatnio już tak łatwo nie poszło.
Mimo to po godzinnych namowach z jednym z nich, wypalniu paczki fajek i uśmianiu się z Jego opowieści o jego piciu w LO, wysokość mandatu spadła do 50zł za 'usiłowanie picia w miejscu publicznym' (;
Ano i pozwolili nam do końca ich zmiany pić, tam gdzie nas złapali.

Wspominam ten pierwszy mandat bardzo miło (:

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 20:27   

http://www.youtube.com/watch?v=F4b7uEb9KMI - Dwa tłuki urządziły niewinnemu człowiekowi piekło na ziemi :o

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 15:17   

Buzon napisał/a:
jak by piwo stalo na ziemi albo na lawce to nic wam nie moga zrobic. mowisz ze chciales odpoczac to se siadles na lawke a piwo tam juz stalo i ze to nie twoje. jak cie zlapia z piwem w ręce to juz troche gorzej, ale nie beznadziejnie. wmawiasz im ze ty tego piwa nie pijesz tylko dopiero usilujesz je spozyc i to jest 20zl mandatu. jak cie zlapia jak juz trabisz hejnal to calkiem kicha! :wink:

gorzej jak Cie poproszą do tańca z alkomatem:/ wtedy nic ten plan nie pomoze

cavalegiani 
Ekspert

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:27   

lorien napisał/a:
50zł za 'usiłowanie picia w miejscu publicznym'

Ja wlasnie taki mandat dostalem we wrzesniu.
szary napisał/a:
gorzej jak Cie poproszą do tańca z alkomatem:/ wtedy nic ten plan nie pomoze

To wtedy mowisz, ze piles w domu a dopiero potem wyszedles i cie spotkali.

bikman 
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lut 07, 2008 13:37   

A ja właśnie miałem przygodę z policją...
otóż wracałem ostro zrobiony do domu i odprowadzała mnie koleżanka i kumpel, no ale im mówię że tylko przez park sobie dam radę, bo tylko przez park i prawie jestem. Uwierzyli więc się ukłoniłem i hej przez zamkniętą kładkę dla pieszych, a po drugiej stronie przywitali mnie tytułowi panowie. Pytają się więc, czemu tędy przechodzę? Więc coś im powiedziałem ale za bardzo nie pamiętam co bo pomimo dwukrotnego zwrócenia treści przewodu pokarmowego nadal byłem srogo pijany. Zaczęli mnie spisywać i poprosili żebym wszystko wyciągnął z kieszeni, więc wyciągnąłem ze spodni wsio i czekam. To ten mnie prosi żebym jeszcze z kurtki wyciągnął wszystko i kiedy spojrzałem na kieszenie okazało się że jestem w nie swojej kurtce :shock: no więc niepewny sięgam do tych kieszeni i z ulgą stwierdzam że są puste. Czekając na to dowód zasugerowałem że może jakoś bez mandatu mogło by się obyć i po chwili dostałem swój dowód i tyle...(o czym przekonałem się rano bo przeszukując spodnie nie znalazłem żadnego mandatu :mrgreen: )
Podsumowując, czasem idzie się z nimi dogadać :razz:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 12:03   

Idzie idzie jezeli trafisz na ludzi ;) bo niektorzy to tylko udaja.

Ale fajnie ci sie udalo, no i z ta kurtka tez, strach pomyslec co by bylo gdybys znalazl czyjs dowodzik :) A tak w ogole to komu skubnales ta kurtke ?

bikman 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 15:16   

kurtka była kumpla więc pół biedy z dowodzikiem, ale kolega nie stroni od używek więc coś innego mogło się tam znaleźć :mrgreen: jak sie po 2 dniach poszukiwań okazało moja kurtka była za szafą :?: chyba sie schowała żeby nie zostać obrzygana :wink:

kaerpe 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:16   

Policja... temat rzeka.
Na meczach gdy wkrocza na stadion myśla że są Panami i nie stronią od okazywania swę "władzy" - zazwyczaj gumowymi kulami i pałami.
Z policja takich przejśc nie miałem, tak czy siak, potrafiąsię idioci przypluć o to, że siedzę w parku z kumplem na oparciu ławki, bo cała zasrana i jem frytki - nie macie gdzie nóg trzymać? - drze się jeden przez drugiego, a potem odchodzi wybijany, straznik teksasu z psiej wólki :???:
Natomiast zgadzam się, że jest policjant i policjat - póki co niestety trafiam tylko na w/w typ.

Za to SOKiści to sympatyczni duzi panowie - jak nas raz z kumplem oskrzydlili i złapali to najpierw nabluzgali, a potem chwalili za kondycję i pogadali sobie z nami, obyło się bez mandatu :mrgreen:

Odpowiedz do tematu