Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista wytwórni
Autor Wiadomość
Piotrek
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lip 26, 2007 13:16   
Czarna lista wytwórni

W tym temacie chciałby podać wytwórnię, które kolekcjonerów mają za nic. Są nie przychylne tego rodzaju hobby. Najchętnie ogłosiłbym także bojkot ich produktów :)

Na początek:

1. Alpex, Promna
Właściciel dosłownie przegonił i to nie osobiście ale swoich pracowników, na moje pytanie czy moge chociaż kupić po jednej sztuce gdyz z Alpexu nie mam nic usłyszałem: jeśli chce się mieć etykietę to trzeba kupić wino. Tym stwierdzeniem poswiadczył tylko o sobie. Słoma z butów oraz chytrość i pazerność. Tylko dlatego nie kupiłem i nigdy nic z ich produktów nie kupię. Jesli cos bęę mieć to tylko z wymiany bądź ze skupu butelek.

2. Suwalska Wytwórnia Win. Sp. z o.o., Suwałki
Być tam nie byłem, zadzwoniłem z pytaniem czy mogloby podesłac stare i nowe etykiety, które wzbogaciłyby moją kolekcję. W liście byłaby dołaczona koperte zwrotna ze znaczkiem. Otrzymałem odpowiedź - nie, szef nie pozwala, czemu? nie pozwala i koniec.

3. Polwin, Tomaszów Mazowiecki
Jechałem do nich specjalnie ponad 100 km. Dyrektora nie było, był tylko p. Piechota. Na moje pytanie o etykiety, niestety magazyn zamknięty i nie moze mi pomóc. Dziwne, było to w laboratorium, w wielu innych winiarniach to własnie z laboratorium dostawałem etykiety, na pytanie, a czy z produkcji mozna dostac? - Na produkcji nie ma etykiet :)
Nic nie wspomniałem o paczkach z etykietami, które leżały na końcu korytarza do laboratorium przy sklepiku. Cóż, mogłem po prostu sobie wychodząc i uszczknąć cos z tej paczki ale stwierdziłem, że nie będę człowiekiem tego pokroju co osoby nieprzychylne.
To by było na tyle. Mam nadzieję, że ta lista na tym się zakończy. Całe szczeście że w bardzo wielu innych winiarniach ludzie są po prostu sympatyczniejszi i zyczliwsi temu trochę dziwnemu hobby

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 13:41   

Piotrek napisał/a:
Najchętnie ogłosiłbym także bojkot ich produktów

No co Ty ;) Nie ma szans na bojkot, my tu nasze wina wielbimy i szanujemy ich rodzicow ;)

Widze, ze kolekcjoner z Ciebie nie byle jaki jak Ci sie chce i znajdujesz czas aby jezdzic po wytworniach. Z mojej strony to zawsze wysylam maila do wytwornie z prosbami o materialy, malo kto niestety odpowiada, nie ma to jak rozmowa na zywo.
Poki co to chyba cztery (cos okolo tego) wytwornie mi cos przeslaly, cio zreszta widac na stronie.

Z Polwinu to jednak trzeba bylo skubnac te etykiety, przeciez nikomu krzywdy bys nie wyrzadzil, a mialbys wieksza kolekcje. Ja tak mysle po swoim doswiadczeniu, ze traktuja mnie troche jak małolata i nie chce "wspolpracowac", nie przemawiaja do nich argumenty moje ;)

Sam, jakis czas temu zbieralem sie do wysylki listow droga tradycyjna wraz ze znaczkiem zwrotnym, nawet kupilem koperty, ale jakos nioc z tego nie wyszlo. Sesja, praca i dupa zbita. Nie wyslalem.

Piotrek napisał/a:
Całe szczeście że w bardzo wielu innych winiarniach ludzie są po prostu sympatyczniejszi i zyczliwsi temu trochę dziwnemu hobby

No wiadomo, kazdy kto ma stycznosc z porzadnym winem musi byc.. porzadnyym czlowiekiem, zdarzaja sie wyjatki oczywiscie.

Aaa, przypomnialem sobie. Czesc wytworni odpisywalo mi ze wszelkie materialy jakie oni udostepniaja sa na ich stronach i nie ma mozliwosci wysylki. Ot i masz babo placek.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 21:22   

Prawdziwy kolekcjoner z Ciebie...
Piotrek napisał/a:
Jechałem do nich specjalnie ponad 100 km.

A przedstawiciele wytwórni faktycznie niemili.

Odpowiedz do tematu