Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
To już koniec?
Autor Wiadomość
jtec
Nowicjusz



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 17:04   
To już koniec?


Nie byłem tutaj w czasach świetności. Przybyłem ok 2009 roku. Nie udzielałem się za dużo, ale kiedy mogłem, to dzieliłem się spostrzeżeniami na temat winek, które w bazie winka.net nie miały jeszcze recenzji. Ograniczył mnie dostęp, oraz życie, w tym względy zdrowotne.
Żal mi dziś @holee, że strona powoli odchodzi w zapomnienie. Ale rozumiem...takie jest życie. Praca, obowiązki i brak czasu na dobrego jabola. Ewentualnie zmiana gustu, otoczenia itp.
Przecież np. account manager nie będzie walił mózgotrzepa. A młode pokolenie woli wcisnąć się w rurki aniżeli walnąć AMARENĘ.
Brakuje tu świeżej krwi, a starzy "wychłeptacze" już tu się nie udzielają.
Szkoda...tak porządnego admina, jak Ty @holee, to ze świecą szukać.
Może jeszcze się rozkręci (chociaż ostatni post datuje się na 29 dzień stycznia), więc to zapewne nierealne...
Sorry za powyższy bełkot, ale po prostu żal mi tej strony, że odchodzi w zapomnienie.
Pozdrawiam i życzę najlepszego.
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 12:13   


jtec, dzięki za miłe słowa. Strona będzie istnieć póki będę w stanie odnowić domenę :) Największy problem to czas, którego niestety nie jestem w stanie poświęcać na stronę tyle ile bym chciał. Drugi problem to coraz mniej win w okolicy oraz spadek zainteresowania nimi wśród młodzieży.
Winka.net powstała i istnieje dla Was wszystkich.
A kto wie, może z czasem powstanie niczym feniks ;)

A taniego winka, mimo dojrzałego wieku oraz stanowiska na którym nie wypada jego pić - nadal nie unikam. Z tym, że w domowym zaciszu.
Stare ideały nie giną tak łatwo ;)

Pozdrawiam
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
cavalegiani 
Ekspert



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 312
Skąd: Skarland
Wysłany: Czw Gru 01, 2016 20:06   


Witam.
Ale dawno mnie nie było na tym forum. Zajrzałem bo jakoś tak mnie naszło. Zgadam się ze wszystkim co napisaliście. Ludzie wolą teraz założyć grupę w "medium społecznościowym" niż udzielać się na forum. A starsi - tacy jak my nie mają na to czasu.
Ja już jaboli nie piję. Ostatnie wino, które wypiłem niedawno z sentymentu to Bieszczady. Nie smakują mi jak kiedyś. Chyba dlatego, że teraz w prytach jest słodzik zamiast cukru. Smakują chemicznie jak cola zero. Tylko kac straszny a nawalić się trudno bo na etykiecie napis 10% a faktycznie z 8%.
Można tylko zapłakać za starymi czasami. To se ne vrati, pane Havranek.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
_________________
Najlepszą nalewkę na świecie znam...
Nie jestem martwy, ani żywy. Jestem pijany i prawdziwy...
Otwieram, skosztuję: smak pokusy nęci. Wlewam ją do gardła, zaraz mnie pokręci...
 
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Gru 03, 2016 14:43   


cavalegiani, kopę lat ;) Płakać nie trzeba. Winka.net jest pamiątką minionych lat i mam nadzieję, że miłym zaskoczeniem dla osób, które lubiła tanie winka.

Pozdrawiam
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
Vladzimierz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 46
Wysłany: Wto Gru 13, 2016 00:41   


Ja chętnie pomogę w rozbudowie stronki, chęci są :)
 
 
Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 167
Skąd: skądinąd
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 00:28   


Smutne, że to się tak skończyło. Pamiętając świat z 2008 roku, kiedy szedłem do żabki, a tam czekała na mnie cała półka win - leśne dzbany, komandosy, platony, patyki...

W życiu bym nie pomyślał, że w 2017 będę krążył dosłownie po całym mieście, specjalnie - i nie będę mógł znaleźć jabola... Gdyby ktoś mi tak powiedział w 2008 roku, nie uwierzyłbym. Mixy ziołowe i podobne wynalazki olewam, nie uznaję. Jedynie jabol w klasycznej, szklanej butelce 750ml i biały, żadne czerwone wynalazki. Nigdzie tego nie ma "od ręki", muszę specjalnie jeździć do Lublina! Tam jeszcze nie ma tragedii - jest jabłuszko sandomierskie, gruszka, gruszka bodajże mocna (13 procent, biała!).

Jabłuszko czasem tam kupuję, ale spadek zainteresowania "jabolem" w społeczeństwie jest ogromny - a dziwne, zainteresowanie spore, kiedy ludzie widzą ten trunek uśmiechają się z politowaniem, ale każdemu o dziwo smakuje i później pyta, gdzie to kupić... ;)

Zapewne dlatego strona przysiadła. Dostać prawdziwego, dobrego jabola w 2017 roku, a nie szajs z plastikowej butelki smakujący jak szczyny, to jak wygrać los na loterii :( . Specjalnie na sylwestra ściągałem znajomym z Krakowa wino "patyka" ze Zwolenia (sklep przy drodze z Puław do Radomia, po lewej stronie, "charakterystyczny", wolnostojący jakby kogoś interesowało...) , a kobieta w Dwikozach, kiedy kupowałem kratę Gruszki na zapas mówiła, że nie jestem jedyny, całkiem poważnie przyjeżdżają do jej sklepu pielgrzymki z odległych miejscowości... Dziwnych czasów dożyliśmy.
_________________
Nad szkołą napis widnieje,"szkoła uczy wychowuje" - potem wyrastają durnie
 
 
Vladzimierz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 46
Wysłany: Czw Mar 09, 2017 22:59   


Adresy sklepów w Warszawie i okolicach staram się dodawać w dziale sklepy z winiaczami, nie wiele ich ale są.
 
 
Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 167
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 22:17   


Trzeba dodawać i popularyzować, dopóki się da - za kilka lat tanie wina na pewno znikną z produkcji. Ale takie prawdziwe jabole, bo wisienki i MIX-y w kartonach i plastikowych butelkach pozostaną na pewno.
_________________
Nad szkołą napis widnieje,"szkoła uczy wychowuje" - potem wyrastają durnie
 
 
Vladzimierz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 46
Wysłany: Czw Mar 16, 2017 23:20   


Owszem są! Tylko trzeba poszperać. Kupione w ostatnim czasie jako zapas na weekend:
 
 
Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 167
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 17:33   


Możesz powiedzieć, w jakich sklepach się zaopatrujesz i w jakiej miejscowości? :P Widzę Jabłuszko, czyli pewnie Lubelskie.
_________________
Nad szkołą napis widnieje,"szkoła uczy wychowuje" - potem wyrastają durnie
 
 
Vladzimierz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 46
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 18:03   


Wszystko w temacie o sklepach w Wawie ;)
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo