Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolwin - telefon od wytwórni
Autor Wiadomość
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 21:40   
Kolwin - telefon od wytwórni


Witam;

Od razu uprzedzam, że jestem po spożyciu i to co wydaje mi się że ma sens może być go pozbawione więc przepraszam z góry. Dziewczę pojechało, a ja sam raczę się Amarenką ;)

Nieważne, dziś siedzę sobie w robocie, godzina około 15.30 (30 minut do końca roboty) a tu telefon. Odbieram, a tu Pani przedstawia się, że dzwoni z wytwórni Kolwin i czy rozmawia z właścicielem strony winka.pl (nie pomyliłem się w adresie ;) ). Ja na to, że oczywiście że nie, ale nawet głupi domyśliłby się że chodzi o winka.net.

Nie będę długo pisał bo moja klawiatura troszkę zalana, ale chodziło o to, że nasza strona wyrządziła wielkie szkody wytwórni Kolwin (jakie to szkody nie ważne, ale śmieszne). Otóż jeżeli w Google wpiszecie nazwę wytwórni to nasza strona pojawia się jako pierwsza, a pod spodem opis strony a w nim, że wytwórnia ogłosiła upadłość.
"Miła" Pani stwierdziła nie ukrywając żalu, że to nieprawda i że umyślnie działam na niekorzyść firmy co jest oczywiście nieprawdą. Po prostu opis pisany był kilka lat temu, a że wówczas uważałem że tak jest to i tak napisałem.

Teraz wyszukując frazę Kolwin widzimy tekst, że wytwórnia ogłosiła upadłość ;)

I o ten tekst cała afera.

Pani używając wysoce agresywnego języka dała mi do zrozumienia, że jeżeli ten tekst nie zniknie do poniedziałku to czeka mnie sprawa w prokuraturze, że jakoby działam na szkodę firmy umyślnie.

Nie jest to moja pierwsza sprawa więc do przestraszenia mnie było Pani dość daleko, ale zirytowała mnie inna kwestia. Sposób w jaki Pani do mnie przemawiała, tak przemawiała bo dialogiem to ciężko nazwać. Ogólnie groźby, podniesiony głos i ciągłe przerywanie mi mojej wypowiedzi.

A przecież wystarczyło mi napisać maila lub też zadzwonić i spokojnie powiedzieć w czym tkwi problem - skoro wytwórnia działa to i mi zależy aby na stronie były aktualne oraz prawdziwe informacje.

Tekst usunąłem ze strony, ale nie dlatego że ktoś mi grozi lecz dlatego, że taka jest prawda. Zdaje się, że Pani dzwoniąc spodziewała się rozmowy z przestraszonym dzieciakiem, a tu zdziwko.

Ze swojej strony pragnę pozdrowić mało sympatyczną Panią, oby w Pani życiu było mniej stresów i nerwów - szczerze tego życzę ja - administrator winka.net.

Przecież nie moja wina, że nasza strona jest lepiej wypozycjonowana niż firmowa i że nasza pojawia się pierwsza. Przecież nie moja wina, że firma nie odpowiadała na nasze maile oraz korespondencję tradycyjną. Przecież nie moja wina, że firma Kolwin jest mało widoczna w sklepach. Szczerze, myślałem że firma przestała istnieć.

Ale niech Pani mi nie mówi, że ten tekst był umyślnie stworzony aby zaszkodzić firmie. Nie po to prowadzę tą stronę aby szkodzić winom owocowym, strona jest po to aby je promować.

Jeżeli zależy Pani w takim stopniu na promocji w Internecie to proszę przesłać tekst opisujący Pani wytwórnię a my go zamieścimy w niezmienionej formie - wówczas będzie zgodnie z prawdą.

Ot, tyle.
Skończyło się na tym, że Kolwin pozostawił niesmak w moich ustach i zraził mnie swym zachowaniem do swoich produktów.
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
cavalegiani 
Ekspert



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 312
Skąd: Skarland
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:45   


Nie znam tej wytwórni. Nigdy nic stamtąd nie piłem. Ta pani prywatnie wcale nie musi być niemiła. Pewnie na nią też przełożeni wywierali niemałą presję, żeby tą sprawę załatwić.
Masz,holee, świętą rację, że firma powinna bardziej dbać o konsumentów i korzystać z możliwości promocji i reklamy jaką, jak twierdzisz, chciałeś im za darmo umożliwić.
holee napisał/a:
Nie jest to moja pierwsza sprawa więc do przestraszenia mnie było Pani dość daleko

holee napisał/a:
Zdaje się, że Pani dzwoniąc spodziewała się rozmowy z przestraszonym dzieciakiem, a tu zdziwko.

Jak to dobrze, że mamy takiego doświadczonego admina. :mrgreen:
_________________
Najlepszą nalewkę na świecie znam...
Nie jestem martwy, ani żywy. Jestem pijany i prawdziwy...
Otwieram, skosztuję: smak pokusy nęci. Wlewam ją do gardła, zaraz mnie pokręci...
 
 
 
celtyk87 
Specjalista



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 507
Skąd: Częstochowa
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 14:19   


Pisałem do ciebie jakiś czas temu że widziałem ich samochód firmowy jak jechał do hurtowni myślałem ze już wtedy zaktualizowałeś ich dane
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wina
http://www.supersoldier.pl/donate/10391
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 17:46   


Gdzieś się taka mała informacja zapodziała, nawet nie wiedziałem, że ona jest na stronie.
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
celtyk87 
Specjalista



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 507
Skąd: Częstochowa
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 21:01   


Ta firma wogóle nie dba o reklamę i budowanie wizerunku a na dodatek są chamscy powinniśmy bojkotować ich wyroby
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wina
http://www.supersoldier.pl/donate/10391
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 22:35   


Tak prawdę mówiąc to żadna firma produkująca tańsze wina owocowe nie dba o reklamę ;) Taka branża.
A jeżeli chodzi o bojkot to trudne to nie będzie - ja się nie spotkałem jeszcze z ich produktami w sklepie.
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
celtyk87 
Specjalista



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 507
Skąd: Częstochowa
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 12:06   


Mówiąc o reklamie miałem na myśli dobrze zrobiona stronę internetowa jak np ostrowin czy jantoń, masz racje z taka dystrybucja to długo nie pociagną
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wina
http://www.supersoldier.pl/donate/10391
 
 
hurtowmix 
Nowicjusz


Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 21:54   


  

Drogi holee

Na samym wstępie chciałbym Cię uspokoić na temat firmy kolwin i tego co opisałeś...... Jestem nowy na tym portalu jeśli chodzi o moje sugestie, ale przeglądając czasami waszą miłą stronę dziś nie wytrzymałem, pozwoliłem sobie napisać po tym co przeczytałem.
Otóż drodzy czytelnicy, od wielu lat prowadzę hurtownie alkoholi w woj. Łódzkim, wierzę Holee-mu, że taka sytuacja mogła mieć miejsce. Przez te wiele lat współpracowałem z kilkunastoma wytwórniami Win, przewinęło się przez moją firmę ponad stu handlowców tych trunków i uwierzcie mi, temat firmy KOLWIN jest nie tylko dla mnie ale dla wielu dużych firm z którymi współpracuje zwanym potocznie – TRAGEDIA!!! Rozpocznę może od „miłej pani”-o której pisze holle, rozmawiałem (myślę, że o tą samą osobę chodzi, w Kolwin-ie nie ma ich zbyt wiele,a nie chcę podawać jej imienia) z panią kilka razy, podczas składania zamówień i takiej paskudy nie zna z was NIKT! Co jest najlepsze, to handlowiec który mnie odwiedzał z tej firmy, mówił że „Baba ma tupet”.... i pewnie ma, tylko zobaczymy na jak długo, bo tylko Oni sami wiedzą ile przez nią tracą!
Holle, chcę Cię powiadomić, iż ta pani nic Ci nie może zrobić, gdyż KOLWIN miał duży kryzys związany z zamknięciem całej firmy, ale chyba nie warto o tym pisać, bo prawda może ich i nas wszystkich mocno zaboleć. Kiedyś przy herbatce, przedstawiciel o którym wspomniałem wyjawił mi całą tajemnice o właścicielach. Kiedy się z nimi pokłóciłem o to, że robią brudną robotę w rynku bo dostarczają swoje wina w miejsca obsługiwane przeze mnie od lat, usłyszałem z ust tej pani - „taki rynek”, może i tak, ale z tego co mi wiadomo „ taki rynek” kolwinowi zaczyna się mocno kurczyć na rzecz innych firmy z naszego województwa . Życzyłeś pani mniej stresów i nerwów, gdy się „pali grunt pod nogami”, nerwy przerzuca się na innych. Odnośnie ich strony, to jaka firma, taka strona, po twoim artykule umieścili kilka dodatkowych informacji, w dodatku nieprawdziwych.
-zobaczcie strony Jantonia, Mix, Kamparex, Ostrovin, Rosevin, to są firmy z którymi współpracuje i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń! A strony sami oceńcie.
Jeśli chodzi o park maszynowy tej firmy, to pamięta czasy lat 70-tych, hanlowiec wspominał, iż ciągły postój w firmie ze względu na awarie maszyn rozwala mu rynek.... Niejednokrotnie czekałem na wino do 4 dni (kolwin jest w promieniu 60 km ode mnie), gdzie teraz konkurencja ich dostarcza mi w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Na swojej „ super” stronie umieszczają informacje o tym, jacy są wielcy w rynku..... Drodzy czytelnicy, proszę o to byście spojrzeli do sklepów w których robicie codziennie zakupy i zapytali o te wina!!!!
Na sam koniec chciałbym podsumować, otóż tak jak wspomniałem zapisałem się do was tylko dlatego, by „wyprostować” temat niemiłej pani z firmy KOLWIN. I jeszcze jedno, handlowiec o którym mowa odwiedził mnie w Grudniu i chciał ponowić współpracę-----sami pomyślcie co o tym wszystkim można sądzić.
 
 
holee 
Acid Drinker



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1809
Skąd: Chełm / Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 11:19   


hurtowmix, witam na forum na wstępie ;)

To jest tak, traktuj innych jak byś chciał aby Ciebie traktowano. Pani w Kolwinu nie szanując innych przyczynia się do tego że i jej się szanować nie będzie.
A wracając do samej firmy, cóż o tym że Kolwin nie należy do polskiej elity producentów wina owocowego chyba wiedzą wszyscy, nie trudno to zauważyć choćby nawet po popularności ich win w serwisie.

Moja rozmowa oraz Twój post jeszcze to potwierdza.

To firma powinna zabiegać o Klienta, a nie odwrotnie, a tak traktując odbiorców świadczy jedynie o poziomie firmy.

Jeżeli chodzi o stronę to rzeczywiście nie jest ona najlepsza (delikatnie pisząc), ale wiesz... część firm nie posiada nawet takiej ;) np. Djass czy Omega. A np. Dwikozy czy Agropol też nie ma za pięknej.

Ja tam nie życzę źle Kolwinowi, oby stanęli na nogi i dali radę sobie na rynku.

Pozdrawiam
_________________
Winka.net na FaceBook - Podziel się swoją codziennością

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
  • Gasik.net
  • Jabole.net
  • Ariz.pl
  • eFirma.eu
  • Catpress.pl
  • Holee.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Forum winiarskie - Winka.net. Porozmawiajmy o winie. (c) 2006 - 2017 r.

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo